Як треба поводитися за столом.

Відвідування ресторани, кафе і в гості до друзів припускають застілля, які мають свої особливості. Правил поведінки під час таких заходів існує чимало, але далеко не всі вони широко відомі.
Інструкція
1
Зверніть увагу на те, як ви сидите. Не варто сідати на край стільця, займайте всі сидіння. Чи не кладіть лікті на стіл, максимум - кисті рук. Чи не витягайте ноги, заважаючи сусідам. Чи не облокачивайтесь на стіл, не нахиляйтеся занадто низько до тарілки.
2
Під час вживання їжі і напоїв намагайтеся видавати якнайменше звуків. Плямкання і пріхлебиваніе апріорі зведуть вас в ранг невихованого людини.
3
Спілкування за столом теж відбувається по деяким правилам. Якщо ви ведете бесіду з кимось, сидячим з одного боку, не дозволяйте собі перебувати при цьому спиною до того, хто сидить з іншого. Повертайте голову, а не весь корпус. І, звичайно, з набитим ротом не розмовляють. Навіть якщо до вас звернулися із запитанням, спочатку проковтнете їжу, а після цього можете відповісти.
4
Чи не набивайте рот. Відрізуйте і беріть на вилку їжі рівно така кількість, яка дозволить вам спокійно жувати, не привертаючи уваги роздутими щоками. Пам'ятайте, що відрізати м'ясо або рибу потрібно по одному шматочку. Нарізати все блюдо відразу - некрасиво.
5
Якщо вам сподобалося блюдо, яке стоїть досить далеко, не прагніть до нього дотягнутися, заважаючи сусідам по столу. Краще попросити передати тарілку з ним того, хто сидить ближче.
6
Незважаючи на поширену думку про те, що птицю їдять руками, все ж варто користуватися виделкою і ножем. Відрізуйте невеликі шматочки, і тільки тоді, коли зробити це буде важко, акуратно візьміть в руки кісточку і доешьте залишився м'ясо.
7
Якщо вам пропонують взяти шматочок хліба або чогось іншого з загального блюда, вибирайте той, що знаходиться до вас ближче всього. Почавши вибирати собі найпривабливіший, ви покажете свою невихованість.
8
Улюблене заняття, цілком допустиме будинки, в ресторанах може стати показником незнання вами етикету. Так, не варто збирати хлібом соус з тарілки. Облизувати ложку або будь-який інший прилад після їди непристойно. І, звичайно, не можна відсувати брудний посуд в сторону сусіда. Ледь помітно підкличте офіціанта і попросіть його понести тарілку.
Корисна порада
Ті страви, які можна легко розламувати виделкою, різати ножем не прийнято (наприклад, яєчню або рибу). Не варто їсти ложкою їжу, призначену для вживання за допомогою інших приладів.
Етикет включає в себе безліч правил, тонкощів і нюансів, які не в змозі запам'ятати жодна людина. Однак запам'ятати правила поведінки для ситуацій, в яких будь-яка людина буває дуже часто, просто необхідно. Наприклад, поведінка за столом .
Інструкція
1
Усаджуйтеся красиво. Не розвалюється на стільці так, нібито це домашнє крісло. Сидите на краю стільця, поставивши ноги рівно і випрямивши спину. Нехай навіть під час застілля ваша постава залишається гордою. Звичка сутулитися не тільки не красива, але й шкідлива.
2
Чи не присувається до столу занадто близько і тим більше не налягайте на нього грудьми. Вам повинно бути зручно обслуговувати себе, доглядати за сусідкою, якщо це необхідно, не відчуваючи при цьому утруднення і без небезпеки щось на себе або ту ж сусідку перекинути. До речі, існують прийняті в усьому світі стандарти. Так, наприклад, між вами і стільницею повинна залишатися відстань приблизно в долоню, а підставкова тарілка на столі розташовується на відстані шириною в пару пальців від його краю.
3
І, до речі, не кладіть лікті на стіл. На ньому мають лежати лише кисті рук. Хоча більшості людей це правило викладають ще в дитинстві (згадайте батьківське «прибери лікті зі столу!»), Ставши старше багато його підзабувати. В перервах між стравами руки складають на корениться або на підлокітниках крісла.
4
Сівши за стіл і виявивши на тарілці або поряд з нею тканинну серветку, не намагайтеся заткнути її за комір на манер доктора Борменталя. Сьогодні це вважається поганим тоном. Краще розгорніть тканину, складіть вдвічі і покладіть на коліна. Головне призначення цієї серветки - захистити вашу одяг від випадковостей і колізій, що трапляються за столом . Руки ж витирають тільки паперовими серветками. Ними ж промакивать рот. Причому не витирають, а саме промакивать, акуратно торкаючись губ і куточків рота.
5
Не забувайте про те, що ложку і ніж тримають у правій руці, а вилку в лівій. Навхрест складені на тарілці прилади позначають ваше бажання зробити паузу. Сигналом ж до того, щоб прибрати прилад або замінити блюдо (якщо, скажімо, ви обідаєте в ресторані) є вилка і ніж, покладені паралельно і по діагоналі - так, щоб їх ручки дивилися в нижній правий кут. Після того, як з'їдено перше блюдо, ложку просто залишають в тарілці.
6
Пам'ятайте, що птицю, рибу, як і м'ясо так само їдять, використовуючи вилку і ніж. Причому кісточки з рота витягають не пальцями, а за допомогою того ж приладу, яким їдять. Потім їх акуратно відкладають убік.
7
Поводьтеся чемно щодо своїх співтрапезників, будьте їм зручні. За столом не можна сміятися в голос, з'ясовувати стосунки, розмовляти голосно, тим більше, намагатися щось сказати з набитим ротом. Крім того, що це неестетично і образливо для співрозмовника, ви до того ж ризикуєте вдавитися.