Як намалювати Мадагаскар. Як намалювати олівцем мадагаскар.

Краса тропічних островів нікого не здатна залишити байдужим. Мадагаскар - якраз одне з таких місць. Намалювати такий острів зовсім неважко.
Вам знадобиться
  • Папір, кольорові олівці, простий олівець, акварельні фарби, художня гуаш.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до малювання Мадагаскар а, буде корисно ознайомитися з зображеннями тропічних островів в цілому. Вивчивши деяку кількість картинок і фотографій, ви помітите загальні характерні риси. Широкі піщані пляжі, високі розлогі пальми, буйна тропічна зелень - ці елементи обов'язково повинні бути присутніми на вашій картині. Пам'ятайте, що головним символом Мадагаскар а є лемур. Тому щоб добитися максимальної впізнаваності, обов'язково покажіть це тварина на своєму пейзажі.
2
Починайте малюнок із зображення лінії горизонту. Її розташування на папері буде залежати від обраного вами ракурсу. Щоб зробити малюнок Мадагаскар а максимально насиченим, в нього потрібно включити і море, і сушу. Для цього від середини лінії горизонту проведіть ще одну звивисту лінію вниз навскоси - вона буде зображувати смугу прибою. Після цього можна приступати до промальовуванні хвиль і елементів природи на березі.
3
Щоб зобразити хвилі, проведіть в частині малюнка, відданої під зображення водної гладі, ряд нерівних, хвилястих ліній. Зафарбовуючи їх, пам'ятайте, що хвиля світліше на гребені і темніше біля основи. За допомогою білої фарби зобразите баранці на хвилях і піну в прибої. Приступаючи до малювання берега Мадагаскар а, пам'ятайте, що тропічна рослинність відрізняється соковитими фарбами і пишністю. Намалюйте кокосові пальми, бананові дерева, ліани, обплутують їх. Обов'язково покажіть сімейство лемурів. Щоб їх було простіше дізнатися, зробіть акцент на великих круглих очах жовтого кольору і довгих смугастих хвостах.
Зверніть увагу
Для начерку краще використовувати простий олівець - так буде простіше виправляти помилки в малюнку.
Корисна порада
Не бійтеся використовувати яскраві фарби в своєму пейзажі. Все тропічні острови славляться багатою палітрою кольорів.
Мадагаскар - один з найбільш успішних мультиплікаційних проектів останнього часу. Очевидно, що проект переріс в цілу індустрію: з футболками, мультсеріалами на ТБ і, зрозуміло, комп'ютерними іграми. Останні, втім, вийшли не надто високої якості, а тому у дітей при проходженні часто виникають проблеми.
Інструкція
1
Уважно слідкуйте за діалогами персонажів. Зазвичай мета обмовляється абсолютно недвозначно: розробники прямим текстом розповідають план подальших дій і гравцеві залишається його тільки реалізувати. Приміром, на початковому етапі гри - це збір карток у вольєрах головних героїв.
2
Збирайте бонуси. За рівнями широко розкидані монети, кільця та іншого роду предмети, які гравцеві пропонується зібрати. Це абсолютно не потрібно для того, щоб дійти до останнього рівня, однак дозволить вам підняти рейтинг проходження і відкрити безліч цікавих пунктів у меню «Секрети».
3
Уважно оглядайте рівні. Гра являє собою типовий платформер, тому питання «куди йти далі» часто стає найскладнішим при проходженні. Втім, шляхи, як правило, досить очевидні, і не варто намагатися знайти занадто оригінальні маршрути. Якщо ви застрягли більш ніж на 10 хвилин, то найвірнішим рішенням стане завантаження з найближчої контрольної точки. При вторинному проходженні ви по-новому поглянете на ситуацію і, можливо, відразу знайдете вірний шлях.
4
Використовуйте спеціальні можливості персонажів. Так жираф Мелвін вміє літати, використовуючи довгі кінцівки в якості пропелера, а лев Алекс може боротися з противниками (за допомогою сильних лап і рику) на порядок ефективніше своїх друзів. Очевидно, що якщо вам довірили під контроль саме цього героя, то його навик стане в нагоді на даній локації.
5
Знайдіть відеопрохожденіе. Якщо ви серйозно застрягли і не знаєте що робити в цьому місці (таке може бути на перших рівнях «втечі із зоопарку», де потрібно включити фантазію для вирішення задач), то знайдіть серію роликів «проходження мадагаскар» на сайті youtube.ru. Там досить детально показана вся гра, і після перегляду яких-небудь питань виникнути не повинно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xuDK4pOvBYg