Як мити казан. Як почистити підгорілий казан.

Казан - це товстостінна чавунна ємність, що має напівкругле дно, закрепляемая на тринозі, щоб зручно було готувати національні страви над вогнем. Найчастіше казан має величезні розміри і використовується в періоди масових гулянь в Середній Азії та Казахстані. Плов готують на всіх численних гостей. Після бенкету ємність необхідно ретельно відмити і просушити.
Вам знадобиться
  • - харчова сода;
  • - сіль;
  • - річковий пісок;
  • - губка;
  • - залізна щітка;
  • - засіб для миття посуду;
  • - очищуючий гель або порошок;
  • - засіб для посудомийних машин.
Інструкція
1
Мийте казан відразу, як тільки остання порція плову буде розкладена по тарілках. Чавунна ємність залишається на тринозі доти, поки все, що приготовлено, знаходиться в ній. Вогонь при цьому подається слабкий. Стінки казана підсихають. Щоб їх було легше відмити, наповніть ємність водою, додайте харчову соду, її кількість залежить від обсягу посуду. У велику ємність на 100-150 літрів насипте 1-2 пачки. В маленький чавунний казан досить додати 1-2 столових ложки.
2
Нагрейте воду, але не доводите до кипіння, залиште казан наповненим на 2-3 години. Помийте за допомогою великої губки з миючим засобом, призначеним для посуду.
3
Замість соди ви можете використовувати річковий пісок або сіль. Всі кошти добре справляються з пригорілим жиром і його без зусиль можна відмити. Єдина відмінність полягає в тому, що якщо гарячу воду з содою досить потримати в ємності декілька годин і пригорілий жир без праці відмиється, то сіль або пісок потрібно насипати, закип'ятити і залишити на всю ніч. Вранці казан легко відмиється.
4
Закопчені зовнішні стінки чавунної ємності почистіть за допомогою сучасних засобів для чищення та залізної щітки, призначеної для посуду. Чавун не схильний появі подряпин, тому його допустимо чистити залізними щітками. Замість чистячих засобів скористайтеся річковим піском, який видаляє кіптява, гар і старий нагар не гірше, ніж найдорожчий очищуючий гель або порошок.
5
Якщо казан маленький, і ви готували їжу не на вогні, а на електроплиті або на газовому пальнику, відмити ємність можна за допомогою засобу для миття посуду вручну. Якщо ви використовуєте посудомийну машину, помістіть в неї чавунну ємність, включіть режим з високою температурою, додайте спеціальний засіб, призначений для використання в посудомийних машинах. Свіжі забруднення без праці відмиваються з чавунною посуду.