Як наносити скраб.

Скраби - спеціальні засоби для шкіри, які видаляють омертвілі клітини, стимулюють кровообіг і призводять до того, що шкіра стає рівною, ніжною і матово світиться. Скраби складаються з основи - їй може бути крем, косметичне масло, гель, розведена глина і т.п. - І отшелушивающих частинок. Ці частинки можуть бути як природними - цукор, сіль, кавова гуща, вівсяні пластівці і т.д., так і штучними поліетиленовими гранулами з округленими краями.
Інструкція
1
Ставтеся з увагою до рекомендацій з використання того чи іншого скрабу. Якщо у вас чутлива шкіра тіла, можна застосувати до неї пілінг для обличчя, але очищати обличчя скрабами для тіла ні в якому разі не рекомендується. Справа в тому, що в пілінгах для тіла, як правило, отшелушивающие частинки більші і жорсткіше, в ськрабах для особи - менше і м'якше.
2
Щоб нанести скраб на обличчя, приберіть волосся назад під пов'язку, або заколіть їх. Візьміть трохи скрабу на долоню (менше половини кавової ложки) і, якщо він недостатньо рідкий, трохи розбавте теплою водою. Кінчиками пальців, круговими рухами, нанесіть пілінг на обличчя. Почніть з носа і Т-зони, обробіть щоки, потім спустіться до підборіддя і особливу увагу приділіть йому. Уникайте області навколо очей - там занадто тонка шкіра та чистячі частинки можуть їй зашкодити.
3
Намочіть спеціальну мочалку для обличчя або невелике м'яке махровий рушник, видаліть частинки пілінгу з шкіри за допомогою тканини або мочалки. Змивайте скраб поступово, також круговими рухами, так як вони стимулюють кровообіг. Повторіть процедуру кілька разів, періодично обполіскуючи рушник або мочалку.
4
Обполощіть обличчя прохолодною водою. Висушіть його, притискаючи до обличчя м'яку суху тканину, ні в якому разі не витирайте. Нанесіть легкий зволожуючий крем, що підходить для вашого типу шкіри.
5
Якщо у вас жирна шкіра обличчя, застосовуйте скраби не рідше 2 разів на тиждень. При сухій і чутливій шкірі обличчя, особливо в зимовий період, одного разу на 7, а то і 10 днів достатньо.
6
Для того, щоб скрабити тіло, можна використовувати саморобні пілінги на основі цукру, великої морської солі, кавової гущі і рослинного масла. Змішуйте 1 частина масла на 2 частини скрабящего речовини. Додавайте ароматичні масла. Зручно наносити скраб на тіло за допомогою спеціальної нитяною рукавички або руковічкі.
7
Встаньте в ванну і почніть наносити скраб на суху шкіру тіла - так він працює найкраще, але якщо вам подобається робити скрабування на вологій шкірі - це ваш вибір. Розподіліть по рукавчики або долоні приблизно 1 столову ложку скрабу і почніть втирати його по всьому тілу, легкими круговими рухами. В цьому випадку діє правило - піднімайтеся до серця, тобто першим ділом нанесіть скраб на ноги, а потім на тулубі і руки. У тих місцях, де шкіра тонка - живіт, груди, шия - додайте до скрабу трохи гелю для душу. Там де шкіра товщі - ступні, лікті, коліна - застосуйте більше зусиль.
8
Змийте скраб за допомогою води і гелю для душу. Нанесіть зволожуючий крем. Використовувати скраб для тіла потрібно не частіше 1-2 разів на тиждень.
Зверніть увагу
Будьте обережні, коли використовуєте скраби на основі олії у ванній. Воно може зібратися на її дні і зробити його занадто слизьким.