Як намалювати монстра олівцем.

Існує багато захоплюючих занять, які допомагають скрасити дозвілля людини. Малювання може допомогти вам навчити дитину творчості, адже в цьому набагато більше користі, ніж в комп'ютерних іграх. Зобразити можна все що завгодно - реально існуюче і фантастичне. Спробуйте себе в ролі творця фантастичного істоти, яка буде тільки вашим персонажем. Зараз популярні мультиплікаційні і художні фільми, де герої - монстри. Вони можуть бути і моторошно страшними і дуже симпатичними, намалюйте різних істот і придумайте історію їх пригод.
Інструкція
1
Якщо ви займаєтеся з дитиною і показуєте йому, як потрібно малювати фантастичних персонажів, вибирайте прості форми. Створіть фігурку, яка об'єднає кілька характерних рис реальних тварин. Можна скористатися ідеєю мультсеріалу «Смішарики» - малювати, взявши за основу коло. Працювати можна на світлій кольоровому папері.
2
Візьміть м'який простий олівець, щоб лінії були добре видні. Накресліть велике коло. Тепер вирішите разом з дитиною, якими деталями ви «подаруєте» вашого шаромонстріка. Наприклад, намалюйте довгі вузькі хитрі очі і чарівний хоботок замість носа, заячі довгі вушка і хвіст з пензликом, задні лапки з перетинками і передні з тонкими пальчиками.
3
Ваш урок малювання перетвориться в захоплюючу гру, коли ви створите цілу компанію веселих звіряток-монстрів і придумаєте багато пригод для них.
4
Якщо ви намагаєтеся привчити до творчості підлітка, «Смішарики» вам не допоможуть. Перегляньте журнали коміксів, там ви знайдете багато малюнків різноманітних монстрів і почерпнете ідеї для свого зображення. Зазвичай такі істоти не володіють милим характером і виходять на прогулянку в темряві. В їх зовнішності часто присутні демонічні риси: роги різної форми, хвіст з шипами, лапи з гострими кігтями, палаючі очі і кровожерливі зуби.
5
Почніть малювати зі схематичного начерку, в якому ви визначитеся з позою монстра і його габаритами. Потім намітьте форму кожної частини тіла і співвідношення деталей один з одним. На цьому етапі зображайте всі елементи досить схематично, зараз потрібно зробити всю фігуру гармонійною і цілісною.
6
Не бійтеся робити невірні лінії, їх завжди можна стерти, а без сміливості і експериментів творця не буває. Цілком можливо, що персонаж вийде не зовсім таким, яким задумувався вами спочатку, нічого страшного, адже ви малюєте не реальну особистість.
7
Коли у вас вийде цілісна фігура, обведіть чітко її контур. Займіться отрисовкой деталей. Уточніть положення рук, форму кігтів і деталі особи. Поступово робіть остаточні варіанти всіх елементів. Обсяг надайте за допомогою світлотіні - всі виступаючі частини залиште світлими, а то, що видаляється, поступово заштриховуєш.
8
Характер монстру надайте, зробивши злісний пращури очей і широкий оскал, що демонструє гострі ікла.