Як налаштувати графіку в грі. настройка графіки в іграх.

Від будь-якої гри користувачеві хочеться отримувати максимум задоволення: насолоджуватися сюжетною лінією, зручним управлінням, доступним інтерфейсом і, звичайно, якісної графікою. Якщо вас не влаштовують настройки графіки, прийняті за замовчуванням, їх можна змінити.
Інструкція
1
В більшості випадків доступ до налаштувань графіки здійснюється з меню встановленої гри. Запустіть на своєму комп'ютері гру звичним для вас способом. Загалом розділі меню виберіть пункт Settings (Options, «Налаштування») або щось подібне за змістом. Якщо запущено ігровий процес, натисніть на клавішу Esc або іншу клавішу, призначену розробниками для виходу в основне меню.
2
В меню "Налаштування" виберіть пункт Graphics («Графіка», «Налаштування графіки») і, пересуваючись по пунктам підміню (яскравість, контрастність, насиченість, якість графіки, інтенсивність відображення ефектів і так далі) встановіть потрібні вам значення . Враховуйте, що в деяких випадках настройки графіки містяться не в підміню, а в загальному розділі, вони доступні для зміни відразу. В одних іграх можна відрегулювати безліч параметрів, в інших - тільки обмежена їх кількість.
3
Якщо ви не можете знайти в грі настройки, можливо, вони прив'язані до файлу launcher.exe. При цьому запуск гри не обов'язково буде відбуватися через нього. Знайдіть в меню «Пуск» папку з назвою гри і перевірте список доступних файлів. Якщо є файл launcher, відкрийте його. Якщо в меню «Пуск» потрібного файлу не виявиться, спробуйте знайти його в тій директорії, куди ви встановили гру. Налаштування графіки через launcher проводиться за тим же принципом, що і настройка з меню запущеної гри.
4
В тому випадку, коли прийняті за замовчуванням установки не впливають на продуктивність, відрегулювати деякі параметри графіки можна через настройки монітора або через панель управління відеокартою. У першому випадку увійдіть в меню монітора і, налаштуйте кольору, яскравість та інші доступні параметри, використовуючи призначені для цього кнопки. Щоб викликати панель управління відеокартою, клікніть по її значку в області повідомлень на панелі задач або в папці з файлами відеокарти.