Як намалювати букет олівцем. Як намалювати букет квітів олівцем поетапно.

Натюрморт з букетом квітів - одна з улюблених тем багатьох художників у всі епохи. У весняний час, коли все навколо розквітає, як ніколи доречно було б навчитися малювати букети олівцем.
Вам знадобиться
  • - білий чистий аркуш паперу
  • - ластик
  • - простий олівець, добре заточений
  • - циркуль
  • - лінійка
Інструкція
1
На першому етапі роботи намалюйте для майбутніх квіток окружності, а також одну лінію, яка в майбутньому стане стебельком квітки. Всього в букеті буде три квіточки різних розмірів.
2
Почніть накидати в середині квіток схожі на хмари форми. А в центрі цих «хмар» зобразите маленькі кола. По закінченні цього завдання можна відразу ж приступати до наступного основного та цікавому кроці? малювання листочків кольорів.
3
Починайте зображати пелюстки. Вони малюються досить просто, без присутності загострених кінців. Намалюйте також бутон троянди невеликого розміру вгорі з правого боку. Після цього можна відразу приступати до наступного кроку.
4
Внизу букета намалюйте листочки. Крім того, закінчите малювання бутона троянди: додайте в його середину трохи довільних ліній, щоб вийшов повний напіврозпустилися бутончік.
5
Перш ніж переходити до останнього кроку, намалюйте кожній квіточці по стеблинки. Як тільки з цим завданням буде покінчено, зітріть всі непотрібні олівцеві лінії, які залишилися після виконання першого кроку. Після цього можна приступати до шостого кроку.
6
Зобразіть два нижніх листочка. Втім, їх можна намалювати і більше, якщо двох, на вашу думку, буде недостатньо. Після цього кожен листочок деталізуйте за допомогою дрібних ліній на них і так званих ребер. Потім зітріть всі непотрібні олівцеві лінії, особливо ті, які були намальовані в першому кроці.
7
На заключному етапі ще раз переконайтеся, що всі зайві лінії були стерті. Уважно подивіться на малюнок. Якщо є відчуття, що потрібно десь додати ще один або кілька квіток або листочків - зробіть це. Ви - художник, отже, вам видніше, яким має бути кінцевий результат. При необхідності готовий малюнок можна розфарбувати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Vbeq9qppPHc