Як намалювати орла олівцем.

Орли, найсильніші представники пернатих, здавна були символом сонця, мудрості, вознесіння і перемоги. Щоб висловити своє захоплення цього хижакові, навчитеся зображати орла на папері простим олівцем.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - простий олівець підходящої твердості (ТМ-2М);
  • - фото орла.
Інструкція
1
Розгляньте фотографію орла , щоб зрозуміти будову тіла птаха, дзьоба, очей і визначитися з забарвленням. Покладіть фото перед собою і скопіюйте фотографію на папір. Зробіть заготовку з голови (невеликого кола) і тулуба (еліпса) на папері, щоб передати пропорції і перспективу, якщо вона є, як можна більш точно.
2
Тонкою лінією намалюйте орлу дзьоб - він повинен бути достатньо високим, гачкоподібним і загнутим вниз. Проведіть від наддзьобка лінію голови птиці. Для цього намалюйте злегка вигнуту, підняту вгору хвилю, що плавно переходить в шию. Зверніть увагу, що голова не повинна бути занадто плоскою або випирає.
3
Намалюйте шию і опуклі груди орла від нижньої частини дзьоба. Почніть від верхньої лінії шиї промальовувати крило. Крило не повинно повністю зливатися з тулубом. Зобразіть зиґзаґоподібної лінією оперення крила. Проведіть плавну лінію уздовж грудей орла , закінчивши її позаду птиці, щоб домалювати крило. Також прірісуйте кілька пір'я зигзагоподібними лініями, які не деталізуючи їх.
4
Далі, не натискаючи сильно на олівець, покажіть оперення лапи орла без пальців і кігтів. Домалюйте лапи, пам'ятаючи, що у орлів сильні зігнуті пальці. Один з чотирьох пальців повинен знаходитися ззаду. Додайте на малюнок великі гострі пазурі. Намалюйте хвіст орла , він середньої довжини і закруглюється ззаду.
5
Розташуйте над дзьобом очі овальної форми, загострити їх з боків. Проведіть лінію над нижньою лінією дзьоба, повторюючи її. Намалюйте витягнуті тонкі ніздрі на дзьобі. Обведіть малюнок жирною лінією, зітріть контури. Розфарбуйте при необхідності.
6
Намалюйте ширяючого орла . Зобразіть на папері круг і еліпс - один з них буде головою орла , другий стане його тулубом. Розташуйте їх на невеликій відстані один від одного. Продумайте, як виглядатимуть крила. Намалюйте їх у вигляді галочки над тулубом птаха, не забуваючи про будову скелета птаха.
7
Зігніть обидві допоміжні лінії, щоб крила орла виглядали правдоподібніше. Намалюйте у еліпса-голови гачкоподібний дзьоб. Тонкою лінією з'єднайте голову з тулубом, створивши в'язку-шию. Деталізуйте дзьоб - намалюйте тонкі витягнуті ніздрі і подклювье.
8
Намалюйте очей. Зигзагом покажіть пір'я на Зашийки птиці. Покажіть лапи орла на тулуб ззаду. Пам'ятайте, що в польоті оперення лап орла зазвичай не видно, так як орли, як і всі птахи, підтискають лапи до тіла. Деталізуйте крила орла , не забуваючи про пір'ї, які потрібно малювати з кінчика. Пам'ятайте, що пір'я стають тим дрібніше, чим ближче до тулуба. На вигині крила вони схожі на відстовбурчені пальці.
9
Накидайте на папері хвіст орла у вигляді зигзагоподібного маленького віяла. Далі прірісуйте до віяла великі пір'я, також у вигляді віяла. Не забудьте округлити пір'я хвоста. Додайте дрібні лінії пір'їнок на крила орла . Зітріть допоміжні лінії. Розставте м'яким олівцем тіні в залежності від розташування джерела освітлення для більшої реалістичності. Розфарбуйте, якщо це потрібно.