Як робити масаж масажером.

Ефективність саме масажу можна значно підвищити за допомогою спеціальних масажерів. Різновидів цих пристосувань існує багато, але одним з найзручніших є роликовий масажер, який представляє собою ланцюг дерев'яних або пластмасових кульок, скріплених двома гнучкими шнурами з ручками на кінцях. З його допомогою можна позбутися від болю в м'язах, спині, шиї та ногах. Процедуру можна проводити як поверх одягу, так і по відкритій шкірі.
Вам знадобиться
  • - роликовий масажер.
Інструкція
1
Масажувати спину потрібно вздовж хребта. Рука, що тримає ручку масажера над плечем, з кожним рухом повинна переміщатися в бік. Зробивши 5-6 рухів, візьміть масажер в іншу руку.
2
Потім встановіть пристосування на рівні попереку і починайте рухати його вправо і вліво. Здійснюючи горизонтальні рухи, піднімайте масажер вгору, до середини спини. Всього потрібно зробити 8-10 рухів.
3
Масаж шиї, яка найчастіше страждає від нестачі рухливості, виконується горизонтальними рухами. Починайте з волосистої частини голови і рухайтеся до лопаток. Під час процедури робіть плавні нахили голови назад, вперед і в сторони. Масаж виконуйте протягом хвилини.
4
Масаж живота і боків роблять по діагоналі, здійснюючи по 6-7 рухів. Після цього піднімаються до грудей. Грудний відділ також масажують діагональними рухами - по 6-8 в кожному напрямку. Уникайте сильного навантаження в області серця.
5
В області тазу масаж починають від под'ягодічних складок. Здійснюйте масажером зигзагоподібні руху, піднімаючись до попереку. З кожного боку потрібно зробити 8-10 рухів.
6
Для масажу задньої і передньої поверхні стегна ногу потрібно зігнути в коліні і поставити на піднесення. Руху починайте від коліна і піднімайтеся вгору. Не забудьте промассіровать і бічні поверхні стегон - по 8-10 рухів для кожної області.
7
Не забираючи ногу з підставки, починайте масаж литкового м'яза. Рухайтеся від стопи до підколінної області, але саму підколінну ямку не чіпайте. Передню поверхню гомілки масажують не надто інтенсивно: спочатку поперек, а потім уздовж м'язових волокон.
Корисна порада
Беріть роликовий масажер з собою в лазню. Застосовуйте його після відвідування парної, коли м'язи розігріті, тоді ефект буде найбільш сприятливий. Крім поліпшення самопочуття, роликовий масажер може допомогти вам сформувати тонку талію і перемогти целюліт.
Корисним і зручним навичкою, може стати вміння робити простий, розслабляючий масаж. Цей талант необхідний, як чоловікові, так і жінці.

У важкі хвилини він може стати в нагоді при розтягуванні або крепатуре (застої в м'язах). Іноді він може врятувати нудний вечір, і послужити варіантом, щоб урізноманітнити Ваше особисте життя. Тому терміново освойте кілька базових рухів і починайте випробовувати. Відзначимо, що бажають стати вашими піддослідними кроликами, буде більш ніж достаточно.Чтоби навчитися робити масаж спини і шиї, потрібно освоїти кілька рухів. Це кругові рух великими пальцями. Погладжують руху всією долонею, залежно від інтенсивності буде досягнутий той або інший ефект. Потім йдуть силові дії на місця болю, це надавлюють руху зап'ястям. І руху ребром ладоні.Массаж краще робити не з кремом, а з маслом. Підійде будь - рафінована рослинна, оливкова або спеціальне масажне масло. Масажні масла сьогодні бувають різного плану. Одні покликані розслабити тіло після тренування або важкого дня, інші забезпечують приплив крові до забитих ділянкам. У домашній аптечці можна мати масло, яке підходить саме Вам.Для того, щоб навчитися робити масаж на професійному рівні, потрібно пройти певну підготовку. Курсів з навчання масажу сьогодні вистачає. Але якщо Ви вирішили зайнятися цим серйозно і хочете навчитися дійсно лікувальний масаж, тоді краще вибрати курси при лікарнях. Як правило, там викладають дипломовані фахівці, які допоможуть напрацювати навички та розкажуть, як допомогти, а не навредіть.Попиткі робити глибокий масаж без відповідної освіти, можуть закінчити вельми плачевно. Тому не намагайтеся зробити такий комусь і не погоджуйтеся на такі експерименти над собою. Якщо Вам потрібен серйозний лікувальний масаж, зверніться до фахівця. Будьте здорові.