Як відпочити в Тунісі.

Туніс - одне з найпопулярніших у європейців місць відпочинку. Це красива країна з цікавою історією і приємним кліматом. Тут можна поєднати пляжний відпочинок з обширною екскурсійною програмою.
Інструкція
1
Вирушаючи в Туніс, варто враховувати кліматичні особливості цієї країни. В принципі, відпочивати тут можна цілий рік, але якщо вас приваблює пляжний відпочинок, то краще всього відправитися в цю країну з травня по липень чи з вересня по листопад. У зимовий час можливі часті дощі, та й температура повітря може опускатися до 11 градусів, а в липні і серпні на півдні країни температура може доходити до 45-50 градусів. У таку спеку не врятують ні кондиціонери, ні морська прохолода.
2
В Тунісі дуже багато готелів, правда, варто відзначити, що заявленої зірковості готелю відповідають далеко не завжди, тому намагайтеся отримати у туроператора максимально точну інформацію про те місце, куди ви збираєтеся їхати. Але навіть недорогі готелі роблять все можливе для комфорту своїх постояльців. Сервіс в країні дійсно знаходиться на дуже високому рівні.
3
Якщо ваша мета - просто повалятися на сонечку, вирушайте в будь готель, вибираючи зірковість і комфорт відповідно до планованими на відпустку витратами. А якщо ви хочете позайматися якимось видом спорту, то тоді варто дізнатися, чи є в готелі можливість для яхтингу, підводного плавання і проч.
4
Обов'язково поїдьте хоча б на одну з численних екскурсій, які пропонують і туроператори, і місцеві екскурсійні бюро. Можна відправитися в пустелю Сахару, яка є головною визначною пам'яткою Тунісу, і зустрічати там світанок. Пропонують гостям країни і кінні прогулянки на чистокровних арабських жеребцях, можна пройти курс таласотерапії. Але Сахару варто відвідати обов'язково. Пустеля - це не тільки нескінченні піщані дюни, ви побачите казкові оазиси, озера, тропічні рослини.
5
Познайомтеся з культурною спадщиною країни. В Тунісі збереглося багато руїн древніх років, храмів, фортець, фортів, акведуків, античних статуй. Досвідчені екскурсоводи розкажуть вам про народи, які населяли ці землі, і сучасного життя Тунісу. До речі, саме на території цієї країни розташовується легендарний Карфаген, зруйнований римлянами. А на півдні Тунісу можна оглянути печери, які побудували бербери. Ці печери йдуть углиб землі до десяти метрів, і в них до сих пір живуть люди. Обов'язково відвідайте барвистий східний базар. Чим більше ви побачите під час своєї відпустки, тим більше ви дізнаєтеся про цю чудовій країні.