Як намалювати миша олівцем. Як намалювати мишку олівцем поетапно.

Намалювати миша олівцем - справа нехитра, з яким може впоратися навіть дитина. Ці дрібні гризуни давно стали персонажами казок різних країн, прославилися в якості героїв мультиплікаційних і художніх фільмів. Найпростіше починати малювання мишей з класичних полівок, які удосталь водяться на території Росії.
Вам знадобиться
  • -папір;
  • -карандаш;
  • -ластік;
  • -точілка
Інструкція
1
Заточите олівець і визначте місце на аркуші паперу, де буде розташована ваша миша .Нарісуйте два з'єднаних між собою овалу, з яких надалі ми будемо промальовувати тіло і мордочку миші. Відповідно, овал для тіла повинен бути більше другого приблизно в два рази.
2
Прірісуйте ніс до овалу для мордочки. Для цього до передньої частини овалу додайте трикутник і трохи сгладьте його. Потім намалюйте лінію, що сполучає нижню частину голови з нижньою частиною овалу, який використовується для малювання тіла. Закінчите лінію, не доходячи до краю приблизно одну третину. У цьому місці покажіть коло, розташовану перпендикулярно великим овалу і виходить за його край приблизно на одну третину. Ця окружність буде використана для малювання мишачого стегна.
3
Приступайте до промальовуванні дрібних деталей. Намалюйте півколо, починаючи з місця зчленування овалів тіла і голови, додайте паралельну йому лінію. Це будуть вуха нашої миші. Для того, щоб у миші з'явилися передні лапи, необхідно в місці зчленування нижньої лінії і великого овалу додати півколо і другу паралельну лінію. Від місця, де окружність задньої ноги з'єднується з великим овалом, намалюйте вигнуту лінію - це буде мишачий хвіст.
4
Забезпечите лапи нашого гризуна кігтями, зафарбуйте глазик, залишивши в центрі білу точку. Плавно обведіть контури мишки, додайте вусики, внутрішню поверхню вушка.
5
Зітріть зайві лінії. Для додання фігурі обсягу початківці художники можуть накласти тіні. Той, кому тіні поки не під силу, може просто розфарбувати малюнок. Для створення ефекту пухнастою шерстки прорисуйте очертнанія тіла окремими дрібними лініями. От і все! Ваша мишка готова. Вийшла саме та мишка, яка розбила золоте яєчко в російській народній казці. Зображену на зображенні миша , дитина, не маючи ніяких художніх навичок, намалював за п'ять хвилин. Для того, щоб інструкція з малювання миші простим олівцем була зрозуміліше, на зображенні пунктиром відзначені допоміжні лінії.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=R5U6T0OOVy0
Корисна порада
Щоб не залишалися сліди від пунктирних ліній, малюйте їх ледве помітними. Внутрішнє вухо миші краще розфарбувати рожевим кольором.