Як відкрутити патрон з дрилі. затискної патрон для електродрилі.

При тривалому використанні електричної дрилі іноді виникає необхідність заміни її зажимного патрона. Ознаками, що вказують на те, що цей вузол пора міняти, є проворачивание свердла, утруднений рух зубчастого обода і погана центровка кулачків пристрою. Щоб встановити новий затискної механізм, спочатку необхідно відкрутити старий, що не завжди вдається зробити без відповідної вправності і додаткових пристосувань.
Вам знадобиться
  • - лещата;
  • - м'які вкладиші для лещат;
  • - ключ для патрона;
  • - гайковий ключ;
  • - пробійник;
  • - молоток.
Інструкція
1
Візьміть дриль в ліву руку, а правою рукою відкрийте затискний пристрій якомога ширше. Іноді воно закріплене спеціальним шпинделем, але набагато частіше патрон кріпиться стрижнем, забезпеченим лівою різьбою. Відверніть гвинтовий стрижень за допомогою викрутки, обертаючи її за годинниковою стрілкою.
2
Якщо стрижень відразу не піддається, злегка обстукаєте головну частину гвинта молотком і прикладіть зусилля спочатку в протилежному напрямку (проти годинникової стрілки), а потім у колишньому напрямі, який забезпечує відвернення стрижня. Зазвичай такий прийом допомагає зрушити кріплення з місця. При використанні молотка не прагнете докладати значних зусиль, щоб не деформувати дриль.
3
Щоб запобігти обертання патрона при знятті шпинделя, притримайте його спеціальним ключем, що використовуються для затиску свердла. Покладіть дриль на стіл або іншу рівну поверхню, вставте у відповідний отвір затискного вузла ключ і застопоріть його рукою, щоб запобігти проворачивание. Від'єднайте шпиндель.
4
У складних випадках затисніть патрон в слюсарних лещатах, попередньо вставивши в них вкладиші з пластмаси або м'якого металу, наприклад, з міді. Це дозволить вберегти виріб від пошкоджень. Затиснувши головну частину дрилі , вільною рукою обов'язково притримуйте інструмент за робочу рукоятку.
5
Відкрутивши гвинтовий стрижень, вийміть його з патрона. Тепер знову затисніть дриль в лещатах, а потім, використовуючи спеціальний ключ, зніміть затискний блок зі свого місця. Розбирання на цьому завершена.
6
Після проведення профілактичного обслуговування (чищення і мастила) зробіть збірку патрона у зворотній послідовності. Одягніть затискної механізм на шпиндель і міцно затягніть його ключем. На закінчення вставте на своє місце утримує гвинт і закрутіть його, обертаючи проти годинникової стрілки.