Як згадати пароль в Skype. Як дізнатися пароль в скайп.

Забули пароль в Skype? Ну з ким такого не бувало. Особливо важко згадувати його після перевстановлення. Як же відновити пароль до свого облікового запису в Skype? Читайте уважно і запам'ятовуйте.
Інструкція
1
Насамперед потрібно запустити програму. У вікні буде два поля - логін і пароль . Вони знадобляться пізніше, а поки натисніть на посилання «Забули пароль ?». Після натискання у вас відкриються браузер і сторінка відновлення пароля на офіційному сайті Skype (вид посилання повинен бути приблизно такий https://login.skype.com/і т.д.). Тут потрібно ввести e-mail, який використовувався для реєстрації облікового запису. Після введення e-mail натисніть кнопку «Відправити». На указаннийелектронний адресу прийде лист з тимчасовим кодом. З його допомогою ви можете зайти в свій аккаунт і змінити пароль . Для цього перейдіть за посиланням, зазначеної в листі. Вам запропонують ввести новий пароль і відразу ж авторизуйтесь на сайті, показавши, що пароль успішно змінений, і ви можете продовжувати користуватися вашим аккаунтом.
2
Але якщо ви не пам'ятаєте і e-mail, тоді натисніть на посилання «Не можете згадати адресу ел. пошти? », яка знаходиться на тій же сторінці, де ви вводили e-mail. На наступній сторінці потрібно ввести логін в Skype. Після введення натисніть на кнопку «Відправити». Тепер вам доведеться згадати, здійснювали ви які-небудь платежі в Skype, а також ввести ваше ім'я, прізвище і країну проживання. Якщо не вдається знайти номер замовлення, то можете ввести 4 останні цифри вашої кредитної картки. В іншому випадку відновити e-mail адресу можна іншим способом.
3
Цей спосіб полягає в тому, що e-mail адреса вказана в особистих даних на офіційному сайті Skype. Даний алгоритм спрацює в тому випадку, якщо у вашому браузері включена функція автозаповнення, і ви раніше вводили логін і пароль на сайті. Отже, якщо пароль був збережений, тоді зайдіть на офіційний сайт і виберіть розділ «Особисті дані». Потім натисніть «Редагувати особисті дані». Тепер ви можете побачити свій e-mail, який використовувався при реєстрації і відновити пароль від аккаунта в Skype, зазначеним вище методом. Удачі!