Як повернути післяплата.

З поширенням магазинів, що торгують за допомогою каталогів та інтернет-сайтів, все більш популярною послугою на пошті став накладений платіж. Він дає можливість оплачувати посилку чи не заздалегідь, а прямо перед отриманням. Але якщо ви придбали товар, який хочете повернути, ви можете отримати назад свої гроші, як якби повершалі покупку в звичайному магазині.
Інструкція
1
Уточніть, чи маєте ви право на повернення не вподобаного вам товару. Це можливо в тому випадку, якщо виріб був неякісним. Також причиною може служити те, що річ не підійшла вам за кольором, розміром або фасоном. Але майте на увазі, що деякі магазини дистанційної торгівлі користуються даною державою можливістю і скорочують терміни повернення якісного, але не придатного покупцям товару до одного тижня замість двох, як встановлено для звичайних магазинів. Так само, як і при покупці в магазині, ви не зможете повернути якісну білизну, електротовари, медикаменти.
2
Зверніться в ту організацію, у якої ви придбали товар. У пошти вимагати повернення платежів не має сенсу - вона просто забезпечує трансфер грошей.
3
Якщо ви не дочекалися відповіді на прохання про повернення грошей або вам відмовили, зверніться в Службу по захисту прав споживачів. Бажано, щоб у вас сохраніліь документи, що підтверджують факт купівлі, наприклад, квитанція про проведення післяплати. В цьому випадку ви зможете відстоювати свої права, при необхідності навіть у суді.
4
За згодою компанії повернути вам гроші обговоріть условіявиплати. Найпростіше, якщо офіс організації находітсяв вашому місті. У цьому випадку вам гроші можуть передати навіть готівкою. Якщо ж такого офісу немає, ви можете попросити перевести вам гроші на банківський рахунок або відправити поштовим переказом. Заодно ви зможете обговорити умови, на яких продавець зможе забрати свій товар, неякісний або неподошедшую клієнту.
Зверніть увагу
Іноді при покупках в інтернет-магазинах буває складно зв'язатися з їх власниками через відсутність інформації про них на сайті. Тому намагайтеся робити покупки на проверни сайтах, навіть якщо висовершаете їх не з передоплатою, а післяплатою.