Як за рік стати мільйонером. Як заробити мільйон рублів за рік.

Кожна людина здатна за рік стати мільйонером. Однак хтось може ціле життя на улюбленому дивані мріяти про придбання мільйонів, а хтось активно займеться пошуком можливостей і реально запрацює свій перший мільйон. Стати мільйонером за рік можна наступними способами.
Інструкція
1
Продавайте власні знання. Знайдіть галузь, в якій ви компетентні. Створіть навчальне відео, аудіо або електронний курс, при цьому вкладайте кошти по мінімуму. Наприклад, створіть курс для схуднення і поширюйте його за допомогою передплатників, відвідувачів вашого сайту.
2
Влаштуйтеся на високооплачувану роботу. Наприклад, на посаду міністра, топ-менеджера з маркетингу, пластичного хірурга, диспетчера служби управління повітряним рухом ... Звичайно, враховуючи вашу освіту, навички, досвід і вміння. Отримуючи пристойну заробітну плату, ви зможете собі дозволити щомісяця відкладати кошти, і як раз за рік накопичити мільйон.
3
Займіться бізнесом. Звичайно, відразу починати самостійне підприємництво безглуздо. Переважно для початку напроситися в учні (стажисти, компаньйони). Придивіться, чи є у вашому оточенні родич або знайомий, який давно і успішно займається бізнесом. Не потрібно просити великої зарплати, адже головне для вас - процес навчання, протягом якого у вас з'являться свої ідеї та думки, як створити і вести свій бізнес.
4
Інвестиції на фондових ринках. Зверніться в спеціалізовані інвестиційні фонди, які із задоволенням візьмуть в управління ваші накопичення і разом з вами розроблять стратегію інвестування: більш ризикову з більшою очікуваною прибутковістю менш ризикову з меншою прибутковістю. Таким чином, ви за рік можете стати мільйонером. Наприклад, за останні 7 років акції Газпрому виросли в ціні приблизно в 15 разів. Іншими словами, інвестор, який 7 років тому вклав в акції 20000 доларів, на се рік ній день заробив близько 300 тисяч доларів США.
Зверніть увагу
Головне - це бажання заробити мільйон. Якщо воно є, та ще при цьому гостре, пекуче, потужне, то буде і результат. Умова одна - необхідно діяти!
Корисна порада
Не відкидайте ідеї, які виникають у вас в голові. Відразу записуйте їх і на дозвіллі гарненько обмірковуйте. Адже такі записи посприяють вам коли-небудь побачити мільйон у власному гаманці.