Як збільшити розмір субтитрів. Як зменшити розмір субтитрів в мпк.

Сучасні відеокамери мають можливість накладення субтитрів на зображення. Якщо розмір тексту в субтитрах не влаштовує, його можна змінити. Для цього змініть настройки перегляду в програвачі, або скористайтеся спеціальними програмами.
Інструкція
1
Пройдіть за цим посиланням - http://k-lite-codec.com/, в правому верхньому куті натисніть іконку «Скачати». Через кілька хвилин на ваш персональний комп'ютер буде завантажена програма «K-Lite Codec Pack». Вона підтримує більшість відео форматів, і містить медіапрогравач, за допомогою якого можна збільшувати субтитри при перегляді.
2
Завантаживши програму, встановіть її. Після установки зайдіть в меню "Налаштування" та виберіть підтримку всіх форматів для відтворення відеофайлів. Для цього проставте прапорці перед кожним запропонованим програмою форматом. Після цього перезавантажте комп'ютер.
3
Зайдіть в папку, в якій зберігається потрібний відеофайл. Натисніть на нього правою кнопкою миші, виберіть пункт "Відкрити за допомогою програми ...». На моніторі з'явиться віконечко, в якому буде показано всі встановлені на вашому комп'ютері програми.
4
Оберіть раніше встановлену програму «K-Lite Codec Pack». Якщо в списку програми не виявиться, додайте її вручну. Для цього натисніть кнопку «Обзор», в який з'явився каталозі зайдіть в папку «Program Files», в папці міститиметься іконка програми. Виберіть її та натисніть «Ок».
5
Запустіть в «K-Lite Codec Pack» відеофайл з субтитрами. Коли запис почне відтворення, натисніть кнопку «Пауза», у верхній панелі інструментів відкрийте пункт меню «Play», далі «Налаштування субтитрів ». У віконці вкажіть бажаний розмір субтитрів і колір. Параметри розмір а і кольору збільшуйте доти, поки вони не стануть чітко сприйматися вашим зором. При налаштуванні кольору відмовтеся від яскравих, білий колір переважніше, оскільки такі субтитри найбільш чіткіше видно на екрані і не зливаються із загальною картинкою.
6
Налаштувавши параметри, натисніть кнопку «Застосувати». Тепер при перегляді будь-якого запису з субтитрами програвач буде автоматично включати виставлені вами параметри.