Як намалювати графіті людини. Як намалювати водоспад rhfcrfvb.

Графіті являє собою художній аспект вуличної культури. Графіті сти створюють свої малюнки на стінах будинків, парканах та інших архітектурних спорудах. Малювання людських фігур є одним з базових прийомів в даному творчості.
Інструкція
1
Фантазуйте і якомога яскравіше уявляйте в голові образи своїх майбутніх малюнків. Графіті є молодим напрямком, канони в якому тільки формуються. Багато увлекшихся даним стилем люди навчаються не по книгах, а всього лише варіюють свої, а також запозичені у інших художників ідеї.
2
Зверніть увагу на вже створені іншими авторами графіті людини і постарайтеся запам'ятати їх основні риси. Люди в таких випадках найчастіше зображуються сюрреалістично: верхня частина тіла більше нижньої, великі риси обличчя і т.д. Це застосовується для спеціального психологічного ефекту передачі прихованих на перший погляд ідей художника і навіть його світогляду.
3
Створіть для початку ескіз майбутнього графіті на папері. Олівцем намалюйте акуратний начерк постаті людини. Намагайтеся малювати легкими штрихами, щоб простіше було його коригувати. Далі гелевою або кульковою ручкою обведіть начерк, підтер олівцеві штрихи гумкою.
4
Подумайте, який у малюнка повинен бути фон і колір. Поекспериментуйте на папері з різними відтінками, особливу увагу приділивши колірним переходам. Часто лінії начерку в графіті обводятся відразу декількома квітами, що створює якусь подобу райдужною, яскравої картинки.
5
Приступіть до перенесення малюнка на поверхню стіни. Початківцям граффітістам слід використовувати один-два колірних балончика з фарбою. Нанесіть фоновий колір, потім почніть малювати голову. Позначте очі, ніс, вуха і рот. Додайте лінію волосся у верхній частині і плавний перехід до підборіддя і шиї в нижній. Акуратно намалюйте тулуб, залишивши прорізи, до яких згодом будуть додані кінцівки.
6
Намалюйте руки. Щоб спростити завдання, ви можете зобразити їх так, немов кисті знаходяться в кишенях куртки або штанів. Далі приступайте до малювання ніг, додавши густі лінії, що демонструють, як тканина на брюках збирається в складки в області пояса. Заштрихуйте намальованого людини бажаними колірними відтінками. За бажанням додайте до графіті помітний напис або гасло.
Графіті - художній аспект хіп-хоп культури. Райтери, або граффітники, використовують в якості основи для своїх малюнків стіни будинків, паркани, інші архітектурні споруди. При усій свободі стилю, в цьому жанрі є свої правила і характерні риси, властиві в тій чи іншій формі кожному райтеру.
Інструкція
1
Графіті - молодий напрям, канони в ньому тільки формуються. Більшість молодих людей, що захопилися цим стилем, вчаться не з книжок, а по стінах, запам'ятовуючи шрифти, варіюючи ідеї, запозичені у інших художників. Таким методом можна створити новий шрифт, так можна навчитися зображати і людей. Запам'ятайте малюнок іншого райтера і уявіть, як би ви змінили його, що б додали.
2
Перед тим як малювати людини в графіті на стіні, візьміть фломастери і альбом для малювання. Всі свої ідеї викладіть на папері. Можливо, вже цього мініатюрному плані вам захочеться щось змінити, підправити.
3
Спостерігайте форми і пропорції людей в реальному житті і в зображеннях інших райтерів. Зображайте звичайних людей в різних позах, потім поступово стилізує їх і повністю переходите до зображення за канонами графіті.
4
Для повноцінного малюнка не використовуйте стіни житлових будинків, архітектурних пам'яток і взагалі будівель, які є чужий приватною власністю. Ідеальний варіант - домовитися з одним і розписати паркан його дачі або заміського будинку.