Як намалювати автомобіль олівцем. Як намалювати машину олівцем поетапно.

Сучасний міський пейзаж досить важко уявити собі без автомобілів. Від розмаїття форм і поєднання кольорів у спостерігача розбігаються очі, і кожен бажаючий може придумати свою унікальну модель. Намалюйте олівцем автомобіль своєї мрії. За основу можна взяти якусь існуючу модель.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - простий олівець;
  • - картинки із зображенням різних автомобілів.
Інструкція
1
Розгляньте малюнки, на яких зображені легкові автомобілі. Ви побачите, що форму будь-якого з них можна представити у вигляді сполучення декількох геометричних фігур. Визначте, що це за фігури. Колеса, зрозуміло, круглі. Якщо дивитися на легкову машину збоку, верхня частина її корпусу найчастіше нагадує трапецію. Низ може бути у вигляді прямокутника зі скошеними кутами або теж схожий на трапецію, менше підставу якої знаходиться внизу.
2
Визначте зразкове співвідношення між довжиною і висотою автомобіля. Покладіть лист горизонтально. Проведіть горизонтальну лінію трохи вище нижнього краю аркуша. Відзначте на ній точками довжину автомобіля. З цих точок проведіть вгору перпендикуляри. Відкладіть на них висоту автомобіля і з'єднайте зарубки прямою лінією. У вас має вийти намальований тонким олівцем прямокутник.
3
Розділіть прямокутник на 3 частини по висоті. Смужка, яка буде знаходитися в самому низу, являє собою відстань від дороги до дна машини. Середня частина - від дна до висоти капота і моторного відсіку. Ну і сама верхня смужка - відстань між кришкою капота і дахом автомобіля.
4
Лінію, яка знаходиться на висоті капота, розділіть на 3 частини. Співвідношення відрізків залежить від конструкції автомобіля. Крайні частини можуть бути однаковими по довжині. Прикиньте кути нахилу переднього і заднього скла до бампера і капоту. З'єднайте всі намічені точки. У вас вийшов контур корпусу автомобіля.
5
Подивіться, як по відношенню до нижніх точках стекол розташовані центри коліс, а також зразкове співвідношення розміру коліс до довжини дна автомобіля. Намалюйте обидва колеса.
6
Прорисуйте вікна. Їх можна уявити собі у вигляді трапецій. Намалюйте контури дверей. Нижні їх частини найбільше нагадують прямокутники. Залишилося зобразити фари - і автомобіль готовий.
Корисна порада
Можна вибрати ракурс і цікавіше, але тоді вам доведеться діяти відповідно до законів перспективи. Але в будь-якому випадку автомобіль можна подумки розділити на кілька геометричних тіл. Наприклад, нижня його частина нагадує паралелепіпед. Він може бути і зі злегка округленими гранями. Верхню частину кабіни можна зробити у вигляді усіченої піраміди.