Як повернути "згорнути всі вікна".

Значок «Згорнути все вікна », на перший погляд, - абсолютно даремний. Тому іноді користувачі його видаляють зі списку програм в «Провіднику». Але що робити, якщо він терміново знадобився? Де його шукати? Відповідь проста - в комп'ютері, в якому попередньо належить провести невелику роботу.
Інструкція
1
Повернути ярлик «Згорнути все вікна » на його звичне місце в панелі управління важко, але можна. Файл «Згорнути все вікна /Shows Desktop» в Windows XP розташовується в спеціальній системній папці комп'ютера. Цей файл, вагою 79 байт і розширенням SCF (Shell Command File), знаходиться в папці Documents and Settings. Щоб його знайти, необхідно в особистих документах користувача послідовно відкрити наступні папки Application Data, Microsoft, Internet Explorer, Quick Launch. В Windows Vista цей файл декілька важче - 258 байт - і розташовується він теж в системних папках UsersИмя_пользователяAppDataRoamingMicrosoftInternet ExplorerQuick Launch. І також, як і в Windows XP, значок «Згорнути все вікна » легко і Windows Vista. До речі, в обох системах відновлюється він одним і тим же способом.
2
Для цього на робочому вікні правою кнопкою миші клікніть на вільний простір, виберіть функцію «Створити» іукажіте тип файлу - «Текстовий документ». Потім надайте йому назву - Згорнути все вікна або як варіант використовуйте Shows Desktop. Відкрийте файл і додайте в нього наступний текст: [Shell] Command = 2IconFile = explorer.exe, 3 [Taskbar] Command = ToggleDesktopТекст можна скопіювати або набрати самостійно. Потім збережіть документ.
3
Щоб система «запустила» даний файл, змініть його розширення на SCF. Для цього в «Моєму комп'ютері» виберіть «Сервіс», потім «Властивості папки» та «Вид». Після чого в «Додаткових параметрах» приберіть галочку навпроти рядка «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів». Збережіть зміни кнопкою «ОК». Поміняйте розширення документа з .txt на .scf. Після попередження системи про зміну розширення, відзначте, що ви згодні із зміною і натисніть в якості підтвердження дій «Так». Після чого знову поставте прапорець в пункті «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів», розташованому в «Додаткових параметрах» «Віда» і «Властивостей папки».
4
Змінити розширення можна і простішим способом. Для цього в текстовому документі виберіть пункти «Файл» і «Зберегти як» і вкажіть в графі «Тип файлу» «Всі файли». Даний пункт виберіть зі вікна . У рядку «Ім'я файлу» вкажіть «Згорнути все вікна », поставте крапку і додайте потрібне розширення - scf. Збережіть зміни.
5
Потім помістіть файл «Згорнути все вікна » з розширенням .scf в папку призначення. В Windows XP - це Documents and SettingsІмя_пользователяApplication DataMicrosoftInternet ExplorerQuick Launch. В Windows Vista - UsersИмя_пользователяAppDataRoamingMicrosoftInternet ExplorerQuick Launch.
6
Ярлик документа перетягніть на «Робочий стіл», а звідти - в «Панель швидкого запуску».
Корисна порада
Згорнути всі вікна можна шляхом натискання клавіш логотипом Windows (Win) і D. Цей спосіб діє навіть при віддаленому значку "Згорнути всі вікна" .Текстовий документ у форматі .txt потім можете видалити.