Як виводити бонуси.

Багато організацій - реальні та інтернет-магазини, банки, оператори стільникового зв'язку - пропонують скористатися споживачам перевагою у вигляді бонусів. Але просто збирати ці бонуси досить нудно, набагато більш захоплююче їх витрачати.
Інструкція
1
Бонуси - це система заохочень, покликана створити для споживача більш вигідні умови придбання товарів і послуг у конкретного продавця, а не у його конкурента. Якщо ви вирішили брати участь в бонусної програмі, ознайомтеся з її умовами. У більшості випадків ви можете витратити накопичені бонуси або в мережі магазинів-організаторів акції та їх партнерів, обмінявши на знижки, або оплатити ними приз, вибраний з каталогу.
2
Так, щоб вивести бонуси у оператора мобільного зв'язку MTS, увійдіть в особистий кабінет на офіційному сайті компанії і відкрийте вкладку «МТС Бонус». Ви зможете ознайомитися з інформацією про накопичені на вашому рахунку бонусних балах і про способи їх витратити. Оператор пропонує обміняти їх на певну кількість безкоштовних MMS і текстових повідомлень, хвилин спілкування, послуги або оплатити ними покупку нового телефону.
3
Відкрийте каталог винагород, виберіть потрібну вам категорію і ознайомтеся зі списком тих товарів і послуг, які вам доступні. Визначившись з вибором, клікніть по вибраному пункту (пунктам) лівою кнопкою миші і перейдіть в «Корзину». Перевірте правильність замовлення та натисніть на кнопку «Замовити». Ваші бонуси через кілька хвилин будуть обмінені на обрану послугу, з бонусного рахунку спишеться відповідну кількість балів.
4
При реєстрації на ресурсі Много.ру ви отримуєте бонусні бали за те, що робите покупки в магазинах-партнерах програми. Щоб витратити бали, авторизуйтеся на сайті http://www.mnogo.ru і натисніть на кнопку-посилання «Вибрати призи». Визначтеся з категорією, виберіть зі списку доступні товари або послуги, поклавши їх в «Корзину».
5
За статистикою найбільш популярним призом є поповнення рахунку мобільного телефону на 500 рублів. Обробка замовлення відбувається протягом 3 робочих днів, вам залишається лише почекати зазначений час. Якщо ви вибрали фізично відчутні призи (техніку, парфумерію і так далі), ознайомтеся там же на сайті, яким чином і звідки ви зможете забрати свої призи.
6
Якщо бонусні бали накопичуються на вашій карті (клубної, дисконтної), і ви хочете обміняти їх на знижку при покупці будь-якого товару в магазині, повідомте про це продавцю. Після перевірки бонусного рахунку вирішите, скільки балів ви хочете витратити, вони будуть списані з рахунку, суму, що залишилася доплатите готівкою.