Як змінити скайп. не можу згадати логін і пароль для скайпу.

Коли ви починаєте користуватися Skype то, разом з реєстрацією аккаунта, ви вибираєте собі логін - ім'я, під яким ви будете спілкуватися зі своїми друзями. Іноді трапляється так, що ви забуваєте якісь свої настройки - це може торкнутися і вашого логіна в Skype.Первим поривом в такій ситуації може стати бажання змінити логін. Але, на жаль, цього зробити не можна. Для того щоб поміняти свій логін можна вступити, наприклад, наступним чином.
Інструкція
1
Зареєструйтеся. Skype запропонує вам заповнити два поля - логін і пароль. Постарайтеся на цей раз придумати собі логін і пароль, які ви добре запам'ятайте, і, при цьому, вони будуть досить складними.
2
У наступному вікні ретельно заповніть всі пропоновані поля. Переконайтеся, що адреса електронної пошти, який ви вказуєте, працює без збоїв. На цю електронну адресу вам буде надіслано підтверджує реєстрацію лист.
3
Все, ви можете починати користуватися Skype. Для цього досить увійти в програму під своїм логіном і паролем.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що разом з реєстрацією нового логіна в Skype, вами будуть загублені всі оплачені послуги, які у вас були підключені до старого логіну.
Корисна порада
Якщо вам захотілося поміняти логін тільки тому, що ви його забули, то раджу скористатися послугою «згадування» логіна через зареєстрований електронну адресу на сайті Skype.