Як намалювати красиво троянду.

Красиво намальована троянда прикрасить рукотворну листівку, витончену акварель або графічний малюнок. Її можна зобразити в реалістичній манері або зробити стилізований малюнок, ледь намітити контури або ретельно прописати кожну прожилку на пелюстках. Незважаючи на те, що троянда виглядає дуже ефектно, намалювати її зовсім нескладно - потрібно всього кілька уроків.
Вам знадобиться
  • - білий папір для малювання;
  • - м'який олівець;
  • - стірательная гумка;
  • - кисті;
  • - палітра ;
  • - набір акварелі.
Інструкція
1
Уважно розгляньте живу троянду . Вивчіть розташування її пелюсток, їх фактуру, блиск і переливи кольору. Зверніть увагу на те, як лягають тіні. Постарайтеся запам'ятати всі нюанси - згодом ви будете зображати їх на папері.
2
Яку б техніку ви не вибрали, почати доведеться з олівцеві нариси. Найпростіший абрис троянди є вертикальний овал або округлений конус, звернений широкої стороною вгору. Для початку покажіть зовнішні широкі пелюстки. Зазвичай їх краї злегка відвернуті назовні - акуратно прорисуйте цю складку.
3
Зобразіть туго згорнуті внутрішні пелюстки. Накладайте короткі штрихи, невдалі лінії підправляти за допомогою гумки.
4
Якщо ви хочете намалювати пишну, повністю розкрилася троянду , додайте пару горизонтально відвернуться широких пелюсток. Це додасть квітці жвавість і динаміку. Зобразіть товстий прямий стебло з кількома невеликими листям, злегка намітьте шипи.
5
Щоб троянда виглядала об'ємною, правильно розподіліть тіні. Олівцем затемните внутрішню частину квітки і заштрихуйте відвороти пелюсток. Їх опуклі частини залиште білими, а проміжні ділянки зафарбуйте світло-сірим тоном, дуже легко заштрихувати їх олівцем. Легкі переливи світла і тіні можна додати і фону - це зробить малюнок закінченим.
6
Дуже ніжні троянди можна намалювати аквареллю. Для початку зробіть начерк олівцем. Добре змочіть пензель водою і покрийте нею весь аркуш, не заходячи за контури квітки. Змішайте зелену, чорну і бірюзову фарби і поступово зафарбуйте фон, в деяких місцях додаючи побільше води, щоб утворити розмиті плями більш світлого тону. Закінчивши, просушіть фон.
7
Наберіть на кисть рожеву фарбу, добре розбавивши її водою. Нанесіть її на пелюстки, залишаючи в деяких місцях незафарбовані ділянки. Змішайте червону фарбу з помаранчевою і приступайте до затемнення окремих частин квітки. Накладайте тіні на зовнішні пелюстки і нижню частину внутрішніх. Окремо змішайте бордовий і рожевий кольори і оттените ними частина пелюсток. Чи не дивуйтеся різницею відтінків - зібрані разом, вони створять враження живого, що переливається на сонці квітки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-Hr89JtOUwE