Як накладати пасма. Як в домашніх умовах надіти накладні волосся.

Накладні пасма дозволяють не тільки збільшувати обсяг, але і створювати чудові зачіски. Якщо вас чекає важлива торжество, а своє волосся недостатньо довгі для того, щоб зробити на голові щось грандіозне, нарощування волосся дуже вас виручить. Тим більше, такий спосіб прикрасити себе, на відміну від перуки, виглядає більш ніж натурально.
Вам знадобиться
  • - пасма;
  • - гумка;
  • - тонка гребінець.
Інструкція
1
Виберіть відповідні пасма . Вони поділяються на 2 типи: штучні і з натурального волосся. Пасма зі справжніх волосся надають зачісці більшу природність, але вони знаходяться у високій ціновій категорії. Штучні волосся не тільки допомагають заощадити, але і стануть в нагоді при створенні екстравагантних зачісок з різнокольоровими пасмами. До мінусів відносяться неприродність і те, що ненатуральні кучеряві прядки не можна розчісувати.
2
Заберіть основну частину волосся на маківці в пучок, закріпивши стрічкою або гумкою. Кріпити накладні пасма потрібно з самого низу. Поступово звільняючи волосся з гумки, акуратно розділіть їх горизонтальними рівними проділами. Використовуйте для цього гребінець з тонкою і довгою ручкою.
3
Створюючи зачіску, починайте кріпити пасма ззаду, використовуючи самі довгі та широкі. Поступово доходите до скронь, куди потрібно причепити самі вузькі і короткі зразки. Пасма кріпляться спеціальними зажимами до коріння свого волосся. Для збільшення обсягу на потилиці зробіть цілий ряд від одного вуха до іншого.
4
Сполучайте накладні пасма з справжнім волоссям, починаючи з середнього затиску потім кріпите тієї шпилькою, що знаходиться правіше. Перед тим як чіпляти наступну пасмо, перевірте надійність фіксації попередньої. Знімати волосся потрібно тільки після повного ослаблення затискачів, інакше ви пошкодите волосяні стрижні.
5
Використовуйте пасма , які на тон світліше ваших натуральних волосся і кріпіть врозкид по всій голові. Завдяки цьому ви зможете отримати ефект мелірування, але не пошкоджуючи коріння фарбувальними засобами. Накладні пасма , так само як звичайні, можна завивати, укладати і обробляти фіксують засобами.
Корисна порада
Якщо ви не хочете довго трудитися над створенням зачіски, але хочете збільшити об'єм волосся, купіть накладної шиньйон або Бабет. Такі аксесуари кріпляться за принципом накладних пасм і вимагають аналогічного догляду.
Накладні пасма використовувалися жінками з давніх пір. Адже всі хочуть мати густі, довгі волосся, але не всіх природа нагородила цим багатством. Накладні пасма можна носити постійно, а можна прикріплювати тільки по особливим випадкам, щоб прикрасити свою зачіску.
Інструкція
1
Перед тим, як приступити до кріплення пасм волосся, обов'язково розберіться в техніці роботи заколок. Адже вся конструкція триматиметься на них. І щоб зачіска не розвалилася, вам заздалегідь потрібно зрозуміти, як працювати з шпильками.
2
Кожен стандартний набір накладних волосся включає в себе десять пасом. Волосся в них зазвичай використовуються натуральні. Зараз в асортименті спеціалізованих магазинів є величезна кількість їх забарвлень. Тому ви без зусиль зможете підібрати собі пасма в тон. При бажанні ви можете придбати волосся темніше або ж, навпаки, світліше на пару відтінків. При їх використанні ви отримаєте ефект колорирования або мелірування на волоссі.
3
Після того, як ви підібрали собі підходящі накладне волосся, спробуйте потренуватися їх прикріплювати. Для цього візьміть одну пасмо і прикріпіть її. Оцініть результат. Потім зніміть і знову прикріпіть. Так продовжуйте робити ще кілька разів, до тих пір поки не зрозумієте, що вже добре натреновані.
4
Для того щоб у вас в результаті вийшла ідеальна зачіска, спробуйте при її створенні використовувати тонкої гребінець на кінці з роздільником пасом. З її допомогою ви легко зробите рівні ряди, куди згодом й прикріпіть пасма.
5
Всю процедуру починайте з нижньої частини голови, поступово переходячи до верхньої. Зберіть на потилиці у високий хвіст основну частину волосся. Саме під нього і будуть кріпитися перші прядки. Для того, щоб надати зачісці більший обсяг, простягніть від вуха до вуха найширші пасма. Врахуйте, що першим потрібно закріплювати середній затискач. Це робиться з метою того, щоб рівномірно розподілити волосся в зачісці.
6
Після того, як самі нижні пасма будуть на своєму місці, обов'язково переконайтеся, чи добре вони тримаються. Продовжувати формування зачіски можна тільки після цього. Коли ви прикріпіть всі пасма до голови, збризніть все лаком для найбільшої фіксації.