Як сплатити рахунок-фактуру. оплата рахунок-фактури Як ето.

Рахунок-фактура використовується компаніями і фірмами досить часто. Це офіційний документ, що підтверджує надання певних послуг або процес відвантаження товарів і при цьому їх вартість. Він є підставою для твору подальшого розрахунку та оплати.
Інструкція
1
Переконайтеся, що на отриманому вами рахунку-фактурі вказані всі необхідні реквізити і заповнені всі поля. В обов'язковому порядку на даному документі мають бути зафіксовані реквізити покупця, реквізити продавця, список (перелік) всіх наданих послуг (або отриманих товарів), їх вартість, ціна, ставка, а також сума податку на додану вартість (ПДВ).
2
Оберіть банк, за допомогою якого плануєте проводити оплату (розрахунок) за рахунком-фактурою. Ви можете скористатися послугами банку, в якому знаходиться розрахунковий рахунок компанії, що надала вам рахунок-фактуру (в даному випадку звичайно комісія за переказ та оплату відсутня). Або ж вибрати інший банк, наприклад, в якому знімається менший відсоток комісії за проведену операцію. Це варіант готівкового розрахунку. Якщо такий спосіб надається для вас зручним, є можливість трохи заощадити.
3
Якщо ви отримали рахунок-фактуру по електронній пошті, вам необхідно її роздрукувати, а потім сплатити її через один з банків країни, як це було описано вище. Також ви можете отримати рахунок-фактуру і факсом.
4
Скористайтеся безготівковим розрахунком за допомогою одного з банків. Для цього створіть спеціальну анкету. В даному випадку проведіть оплату протягом п'яти робочих днів з дня отримання рахунку-фактури.
5
Також ви можете скористатися різними платіжними системами за допомогою мережі інтернет. Використовуйте такі платіжні системи, як Liq Pay, WebMoney, «Яндекс. Деньги »,« Банки Росії »або інші платіжні (безготівковий розрахунок).
6
Після отримання рахунку-фактури оплатіть пред'явлений рахунок за допомогою терміналу, уважно вказавши і перевіривши всі реквізити отримувача.
7
Проведіть оплату рахунку за допомогою особового рахунку (або банківської карти), на якому є позитивний баланс.