Як відмовитися від посади.

Причин, щоб відмовитися від посади , може бути багато. Наприклад, у ваші особисті плани просто не входило підвищення найближчим часом, оскільки ви збиралися присвятити час сім'ї або хотіли взяти творчу відпустку. Надавати від подібних пропозицій якось не прийнято, тому необхідно взяти час на роздуми і добре обдумати, як відмовитися, не поінформувавши ні себе, ні керівництво в незручне становище.
Інструкція
1
Якими б доводами ви не керувалися, ті аргументи, які ви приведете в якості причини вашої відмови, повинні бути продуманими, виваженими і сформульованими так, щоб роботодавець відчував, що ви розглядаєте свою відмову і з його позиції теж. Щоб підготувати і аргументувати відмову, візьміть тайм-аут.
2
Оцініть наслідки свого переходу з точки зору роботодавця. Прекрасної мотивацією стане висловлена вами впевненість, що в разі вашого переходу на іншу посаду, вам доведеться залишити роботу щодо вирішення завдань, дуже важливих для компанії. Поясніть роботодавцю, що пошук заміни для вас вимагатиме багато часу і буде достатньо витратним для підприємства.
3
У тій ситуації, коли ви хочете послатися на неможливість прийняти пропозицію через те, що в даний момент вам необхідно вирішити якісь сімейні проблеми, не треба починати розмову зі згадки про них. Спочатку подякуйте за надану довіру і скажіть, що дана пропозиція вам дуже цікаво. Покажіть, наскільки ви володієте ситуацією і що ви в курсі політики, що проводиться компанією. Потім скажіть, що ви проаналізували свої можливості, але зможете повністю реалізувати їх тільки через деякий час, оскільки на даному етапі перед вами стоїть важливе проблема в родині, для дозволу якої потрібно ваше участь. Така відмова не буде сприйнятий як образа і ви, одночасно, покажете себе як відповідальна людина, продемонструєте задатки майбутнього керівника.
4
Буває й так, що вас не влаштовує той напрямок діяльності, яке вам збираються доручити. В цьому випадку є сенс прямо сказати про це, подякувавши за довіру. Поділіться своїми планами і порадьтеся з керівником, чи можливо буде втілити їх у життя.
Пропозиція зайняти більш високу посаду не завжди може бути бажаним. Якщо ви не уявляєте себе в ролі керівника, не хочете залишати нинішню сферу діяльності, а відповідальність, яка звалиться на ваші плечі, здається непосильною, навчитеся ввічливо і твердо говорити начальнику «ні».
Інструкція
1
Якщо працюєте в організації давно, напевно вивчили характер і звички боса. Намагайтеся поговорити, коли він перебуває в гарному настрої, а також готовий вислухати і тверезо оцінити всі аргументи.
2
Ретельно підготуйтеся до розмови з шефом. Озвучений відмова не повинен бути голослівним - приведіть переконливі факти. Наприклад, пошліться на те, що ваш досвід недостатній, щоб виконувати нові функції. Якщо пропонують зайняти керівний пост, переконайте начальника, що ви набагато успішніший виконавець і зовсім не готові управляти людьми. Ваші сумніви не повинні бути засновані на власному страху або невпевненості, навпаки, позиціонує себе як грамотного і відповідального працівника, якому небайдуже майбутнє фірми.
3
Деякі фахівці, досягнувши великих висот в певній сфері, свідомо не хочуть просуватися по кар'єрних сходах. Якщо ви один з них, доведіть, що зможете бути максимально корисним на нинішньому місці.
4
Намагайтеся дотримати баланс між особистими і професійними причинами відмови. В бесіді не варто керуватися виключно сімейними обставинами. Адже для боса ви, насамперед, професіонал, якому надано велику довіру. Обов'язково подякуйте начальника за пропозицію.
5
Ваша розмова з шефом повинен протікати в тактовної і недвозначною формі. Під час бесіди будьте максимально відверті і чесні. Якщо керівник побачить в вас не байдужого спостерігача, а людини, по-справжньому зацікавленого у спільній справі, відмова буде прийнятий більш прихильно.
6
Говоріть однозначно і чітко. Уникайте в розмові ухильних і туманних фраз, інакше мова може бути неправильно витлумачена. При необхідності проявіть твердість в сукупності з переконливими аргументами, і ваші слова не видадуться зухвалістю чи невдячністю. Це дозволить домогтися свого і зберегти з керівником хороші стосунки.