Відучує дитину від пляшечки на ніч: Як зробити це ефективно ?

Коли дитина дорослішає, з'являється необхідність отучения його від пляшечки . Якщо малюк перебував на грудному вигодовуванні, то проблем з цим не виникне. А от діти, які на штучному або змішаному харчуванні, не завжди хочуть розлучатися зі своєю пляшкою.
Інструкція
1
Починати процес отучения дитину від пляшечки краще тоді, коли малюк може самостійно сидіти, їсти з ложечки і пити з чашки. З віком дитині необхідно все більше і більше різноманітних продуктів харчування, так як молочна суміш або каша не можуть задовольняти потреби зростаючого організму. Крім того, смоктання з пляшечки негативно впливає на ріст і розвиток зубів дитини.
2
Проте, для кожного малюка вік і час для отучения від пляшечки є індивідуальними. Не починайте даний процес після перенесеного дитиною стресу і сильного емоційного потрясіння. Наприклад, після переїзду, розлучення батьків, народження молодшої дитини. Пляшечка в цей період для малюка є символом символ спокою і затишку.
3
Крім того, діти по-різному реагують на відібрання у них пляшечки . Якщо малюк готовий з нею розлучитися, він може поплакати кілька днів і забути про неї. А от якщо він ще не готовий, то буде вередувати досить тривалий час.
4
Щоб відучити дитину від пляшечки , скажіть йому, що вона загубилася або зламалася. Якщо вам вдасться перетерпіти 1-2 ночі «з концертом», ви впоралися із завданням. А от якщо ваше жалісливе батьківське серце не витримає, всі зусилля були марними, дитина ще більше причепиться до пляшечки, і відучити його буде ще складніше.
5
Покажіть малюкові, що пити з кухля просто смачніше, ніж з пляшечки . Для цього трохи посоліть водичку в пляшці, а в чашці посластіть. Дайте попити спочатку з пляшечки , а потім з чашки.
6
Красиво упакуйте пляшку і попросіть дитину подарувати її якої-небудь маленької «ляле», пояснивши йому, що він вже великий. Малюк подарує її, буде пишатися своїм вчинком, і розставання з пляшкою буде безболісним.
7
Не показуйте поганий приклад. Наслідування дорослим є одним з головних способів навчання дітей. Якщо ви самі будете пити з пляшки, чи не наливаючи рідина в кухоль, малюк стане за вами повторювати і не відмовиться від своєї пляшечки .