Як вибілювати перекисом водню.

Перекис водню , або Н2О2 - дешеве доступний засіб. Це незамінний помічник не тільки в косметології та медицині. Його також використовують для відбілювання та виведення плям на одязі, постільній білизні і меблів.
Інструкція
1
Щоб постіль, нижню білизну, сорочки і блузки зберігали свою первісну білизну, кожен раз при пранні додавайте замість звичного відбілювача в пральну машину півсклянки 3% -ного розчину перекису водню . Не забувайте використовувати разом з Н2О2 та пральний порошок. Цей спосіб набагато дешевше і безпечніше, ніж прання з хлоровмістними засобами. До того ж, згодом білизна не пахне хлоркою.
2
Якщо речі вже втратили білосніжну білизну, перед пранням замочіть їх на пару годин в 3% -ому розчині Н2О2. Для сильно втратили білизну речей можна використовувати більш сильний концентрат - 10-15%, додавши в нього столову ложку нашатирного спирту.
3
На плями від чаю, кави, фруктів, соку, вина або крові налийте невелику кількість 3% -го розчину перекису водню . Зачекайте пару хвилин, а потім виперіть річ звичним для вас способом - в пральній машині або на руках.
4
На плями на м'яких меблів налийте невелику кількість розчину. Через пару хвилин за допомогою губки або ганчірки з мікрофібри промийте забруднену ділянку теплою водою. Якщо з першого разу видалити пляма не вийшло, повторіть процедуру ще раз.
5
За допомогою перекису можна сміливо позбуватися від плям на кольорових речах. Вона не знебарвлює тканинний барвник. Правда, на дешеві неякісні матеріали це твердження не поширюється.
6
Крім усього іншого, перекис водню застосовують для очищення басейнів. Щоб вода в басейні не «цвіла», в неї додають 37% розчин Н2О2. На тонну рідини потрібно 0,5 кг перекису. Протягом 24 годин речовина не втрачає свою активність, збагачує киснем і вбиває мікроорганізми, що забарвлюють воду в зелений колір.
Корисна порада
Використовувати можна як вже готовий розчин, який продається в аптеках, так і перекис в таблетках або у вигляді порошку. За допомогою нерозведеного засобу ви самі зможете регулювати його процентну концентрацію.