Як визначити оцтову кислоту.

Оцтова, або метанова кислота - це органічна сполука класу одноосновних карбонових кислот. Похідні даної речовини називаються ацетатами. У розведеному вигляді кислота є практично на кожній кухні в якості столового 6% або 9% оцту. Його використовують для приготування різноманітних салатів, маринадів, кондитерських виробів, а також при консервуванні овочів.
Вам знадобиться
  • - пробірки;
  • - трубка-холодильник;
  • - індикатори;
  • - оцтова кислота;
  • - ізопентіловий спирт;
  • - сірчана кислота;
  • - гідроксид натрію;
  • - хлорид заліза (III).
Інструкція
1
Основною ознакою, за яким можна визначити, що в ємності знаходиться оцтова кислота, є характерний запах оцту. Щоб відчути запах, відкрийте склянку і зробіть над нею кілька поступальних рухів повітря долонею до себе. Ні в якому разі не можна нюхати летючу рідину, низько нахилившись над ємністю, так як це може призвести до опіку слизових оболонок дихальних шляхів.
2
Всі з'єднання класу кислот мають у своєму складі атоми водню, які у водному розчині і обумовлюють кислі властивості. Тому дана речовина можна визначити за допомогою індикаторів. Для цього візьміть 4 пробірки, налийте в кожну по 1 мл кислоти і опустіть в них індикатори (прилейте, якщо вони у вигляді розчинів). Лакмус в кислому середовищі стає червоним, фенолфталеїн своє забарвлення не змінює, а метиловий оранжевий набуває насичений рожево-червоний колір. В 4 пробірку опустіть універсальний індикатор, який стане в розчині фіолетово-червоним кольором. Порівняйте забарвлення за шкалою, яка є в кожній упаковці і побачите, що вона відповідає кислому середовищі.
3
Проведіть реакцію на наявність ацетат-іона. Для цього візьміть пробірку, налийте в неї 2 мл розведеної оцтової кислоти, додайте 1 мл гідроксиду натрію. Вийде розчинна сіль - ацетат натрію. Тепер додайте до отриманої суміші кілька крапель розчину хлориду заліза (III) - з'явиться червона забарвлення. Нагрійте суміш, після чого в результаті реакції гідролізу випаде бурий осад. Це свідчить про наявність ацетат-іонів.
4
Візьміть пробірку, помістіть в неї 2 мл досліджуваної речовини, додайте 2 мл ізопентілового спирту. Прилейте в суміш 1 мл концентрованої сірчаної кислоти. Закрийте пробірку трубкою-холодильником і нагрійте суміш. У результаті взаємодії з'являється приємний запах груші за рахунок утворення складного ефіру.
Зверніть увагу
При виконанні роботи дотримуйтесь правил техніки безпеки.
Оцтова кислота - незамінна річ на кухні. Вона використовується як в повсякденному приготуванні їжі, так і для маринадів та інших смачних речей. Деякі господині використовують її для очищення приладів від накипу і в інших господарських цілях. Розпізнати оцтову кислоту дуже просто, та й переплутати її ніяк не вийде.
Інструкція
1
Запах - характерна відмінність оцтової кислоти. Він дуже різкий і шибає в ніс. Чи не нюхайте бутилек з концентрованим оцтом близько, піднесіть його в 10-15 см від носа. Якщо ви близько понюхаєте, випаровування, що йдуть від рідини, можуть спалити дихальні шляхи і проблем буде дуже багато. Намагайтеся не капнути і на шкіру рук - буде опік.
2
Оцтова кислота горить. Налийте трохи рідини в маленьку тарілочку і піднесіть сірник, але будьте обережні, ви можете обпектися. Горіння приблизно таке ж, як і у звичайного спирту. У міру випаровування воно припиняється. Якщо загоряння не сталося, у вас, або яблучний оцет, або якась інша рідина, або кислота розбавлена.
3
Характерний кислий смак говорить сам за себе. Але не пробуйте кислоту прямо з пляшки, ви можете отримати сильний опік стравоходу. Налийте чайну ложечку в стакан і розбавте мінімум на 20 частин чистою водою. Потім можете спробувати, ви повинні відчути кислий смак і різкуватий запах. У розведеному вигляді її використовують для приготування різних соусів.
4
На жаль, в домашніх умовах не провести будь-яких експериментів для більш точного визначення речовини. Тому інші експерименти залиште для професійних лаборантів. Ну і, звичайно, не вживайте речовина всередину, якщо ви в чомусь сумніваєтеся. Оцтова кислота дуже дешево коштує, тому краще купіть нову, ніж ви отруїтеся незрозумілим складом.