Що не обгоріти в солярії.

Деякі люди вважають, що отримати опік в солярії неможливо. Але це далеко не так, адже спеціальний прилад все ж випромінює певну дозу ультрафіолету, хоч і невелику. Але якщо ви будете дотримуватися простих правил і рекомендацій фахівця, від відвідування солярію у вас залишаться тільки позитивні емоції.
Інструкція
1
Відвідуйте тільки ті салони краси, які користуються гарною репутацією. Перш ніж оплачувати сеанс, підберіть необхідний час перебування в солярії . У цьому вам допоможуть фахівці. Тривалість та інтенсивність залежить від вашого типу шкіри, тому не просіть, щоб вам збільшили кількість хвилин - від цього засмага не з'явиться швидше, та й виникне опік шкіри.
2
Використовуйте професійні косметичні засоби до і після відвідування солярію. Вони допоможуть уникнути опіків, лущення шкіри, а також проявлять і закріплять колір. Підібрати потрібну косметику вам допоможе фахівець прямо в салоні.
3
Надягніть шапочку на волосся, окуляри для захисту сітківки очей і нанесіть бальзам на губи. Без цього не обійтися, адже опіки можуть виникати не тільки на тілі, а й на слизових оболонках. Окуляри не знімайте до тих пір, поки не відключать прилад.
4
Не відвідуйте солярій безпосередньо після лазні або сауни - шкіра стає більш сприйнятливою до впливу ультрафіолетових променів, внаслідок чого може статися опік. Також не обробляйте шкіру скрабом в той день, в який у вас запланований візит в салон.
5
Якщо після відвідування солярію у вас з'явилося печіння і почервоніння шкіри, змастіть тіло заспокійливим кремом або оливковою олією. Якщо симптоми посилюються, скористайтеся допомогою спеціальних мазей, які використовують при сонячних опіках.
Зверніть увагу
Майте на увазі, що є й мінуси. Шкіра піддається обезводнення, а відповідно - і швидкого старіння. А також посилюється і навантаження на серце.
Корисна порада
Дозоване ультрафіолетове випромінювання допомагає позбутися деяких шкірних хвороб, покращує м'язову активність, активізує імунну систему і надає ще ряд позитивних ефектів. Але щоб відвідування солярію пішло на користь, попередньо проконсультуйтеся з онкологом і з терапевтом.