Як потрібно створювати ігри.

Створення комп'ютерної ігри - комплексний процес, найважливіша частина якого - проектування. Необхідно попередньо створити план ігри , сценарій, сюжет, вибрати підходящий мова програмування, продумати можливість технічної реалізації заданого. Немає єдиного способу написання ігри , оскільки її створення - творчий процес.
Інструкція
1
Пропрацюйте тематику і жанр майбутньої ігри . Спершу необхідно створити ідею і оформити її. Створіть майбутніх героїв, продумайте сюжет, кожну його складову. Зведіть всі зібрані дані в один документ дизайну проекту, де міститиметься інформація як про сюжет, так і геймплее.
2
Виберіть мову програмування, на якому буде вестися реалізація проекту. Це повинен бути один з мов, яким ви чудово володієте. Залежно від масштабів ігри , слід враховувати особливості мови. Наприклад, безліч сучасних ігор пишеться на C ++, проте існує безліч інших ЯП, придатних до написання. Наприклад, Delphi, який по роботі є одним з найбільш у плані роботи з об'єктами.
3
Виберіть движок, на базі якого буде будуватися ігровий проект. Движок є керуючою системою, яка відповідає за відображення графічних елементів, визначення функцій, управління звуком і т.п. Він безпосередньо пов'язаний з графічним інтерфейсом програмування додатків (API). Якщо ви збираєтеся використовувати готовий движок, слід задуматися про бюджет проекту, оскільки придбання програмного коду, 3D, графічних і аудіо редакторів може обійтися в серйозну суму.
4
Для написання серйозних проектів необхідно набрати собі команду, яка буде складатися з 3D-модельєра, графічного редактора, дизайнера, верстальника і музиканта. Кількість необхідних профільованих фахівців залежить від складності проекту.
5
Створивши план, вибравши движок, можна приступати до технічної реалізації задуманого. Розбийте роботу на етапи, пишіть гру поступово, реалізуючи спочатку основний функціонал, а потім створюючи все нові можливості. Не бійтеся переписувати вже створений, але не зовсім коректно написаний код, навіть якщо його вже тисячі рядків. Намагайтеся створити максимально ефективний код.