Як відкрити порт для гри. Як відкрити внутрение порти гри.

Для забезпечення відображення актуальної інформації в реальному часі безліч програм-клієнтів онлайн-ігор сьогодні вимагають можливості встановлення не тільки вихідних, але і вхідних з'єднань з ігровим сервером. У Microsoft Windows вхідні підключення на більшості портів за замовчуванням блокуються вбудованим брандмауером. Тому найчастіше потрібна відкрити порт для ігри, щоб вона могла нормально функціонувати.
Вам знадобиться
  • - обліковий запис, що входить до групи «Адміністратори».
Інструкція
1
Відкрийте вікно папки панелі керування Windows. Для цього натисніть кнопку «Пуск» на панелі задач, виділіть розділ «Налаштування» відобразити меню. Виберіть пункт «Панель управління».
2
Відкрийте вікно налаштування параметрів роботи брандмауера. В панелі управління знайдіть ярлик «Брандмауер Windows». Відкрийте його подвійним клацанням або за допомогою відповідного пункту контекстного меню.
3
Ознайомтеся з існуючим набором винятків брандмауера. Клацніть по вкладці «Винятки» поточного діалогу. Перегляньте список «Програми і служби». Якщо в ньому присутній пункт, відповідний порту, який потрібно відкрити, або виконуваного модулю ігри, просто відзначте його і натисніть кнопку OK. В іншому випадку перейдіть до виконання дій наступних кроків.
4
Додайте в список виключень порт, який потрібно грі для роботи. Натисніть кнопку «Додати порт ...». У діалозі вкажіть тип протоколу (TCP або UDP), коротке ім'я виключення і номер порту. Натисніть кнопку «Змінити область ...» і перейдіть до сьомого кроку, якщо потрібно обмежити допустимий діапазон адрес. Врахуйте, що відкритий порт доступний завжди (навіть коли гра не запущена) і через нього можуть брати підключення інші програми. Тому якщо мета вироблених дій - забезпечити роботу однієї ігри, має сенс додати в список виключень саме її, а не відкривати порт. Якщо це так, виконайте дії кроків 5-7.
5
Додайте гру в список виключень брандмауера. Натисніть кнопку «Додати програму ...». Перегляньте список в діалозі. Якщо в ньому присутній пункт, відповідний виконуваного файлу ігри, виділіть його і перейдіть до сьомого кроці.
6
Знайдіть виконуваний модуль ігри. У діалозі "Додавання програми» натисніть кнопку «Огляд». Перейдіть в папку з грою. Виділіть потрібний файл. Натисніть кнопку «Відкрити».
7
Якщо необхідно, вкажіть діапазони IP-адрес, з яких можуть прийматися вхідні підключення через порт або програмою, що додаються в винятки. Натисніть кнопку «Змінити область ...». У діалозі «Зміна області» виберіть предпочитаемую опцію і, якщо треба, введіть списки адрес. Натисніть кнопку OK.
8
Застосуйте зроблені зміни. Натисніть кнопку OK в поточному діалозі. У списку винятків брандмауера з'явиться новий пункт, відповідний порту або програмі. Натисніть OK в діалозі «Брандмауер Windows».