Як зробити математику.

Математичне мислення підвладне не кожній людині. Але якщо систематично займатися, можна навчитися вирішувати поточні завдання та приклади. Важливо вірити в свої сили і правильно організовувати процес занять.
Інструкція
1
Почніть з самого легкого завдання. Такий підхід дозволить поступово втягнутися в процес. А швидкі перемоги допомагають повірити у свої сили. Якщо ж відразу дивитися на найскладніше, може виникнути стопор, а це перешкоджає вирішенню навіть простих завдань.
2
Читайте тему в декількох підручниках. Як тільки натрапите на важкий приклад, відразу почніть читати теоретичний матеріал. Різні автори пишуть по-своєму. Візьміть в бібліотеці 2-3-4 навчальних посібники. Прочитайте потрібний параграф в кожному з них. Різні погляди допоможуть побачити задачку в іншому світлі і підштовхнуть до рішення.
3
Спілкуйтеся з однокласниками, які люблять математику . По-перше, такі розмови дадуть вам натхнення. По-друге, успішні в чому-небудь люди зазвичай із задоволенням діляться знаннями і хочуть, щоб у інших людей теж все виходило. Але не прагніть списати або отримати рішення просто так. Задавайте грамотні запитання. Наприклад - як почати міркування над цією задачкой? Чи потрібно щось малювати для наочності?
4
Поставте собі мету - виховати через математику характер і силу волі. Не здавайтеся. Робіть завдання якомога швидше, не відкладайте НЕ ніч. В такому випадку у вас буде невеликий запас часу. І ви зможете дати собі відпочинок, на щось відволіктися в разі сильної втоми. Тільки намагайтеся не лінуватися і не заохочувати в собі лінь необгрунтованим відпочинком.
Зверніть увагу
Будьте акуратні, працюючи з чернеткою. Як правило, помилки з'являються не через "тупості", а через елементарну неакуратності. Не там написали цифру, і пішло все шкереберть. Акуратність економить час.
Корисна порада
Чи не ахайте і не охайте, дивлячись на домашнє завдання. Краще подумайте, чим себе винагородити за кожен вирішене приклад. Надихнетеся цією ідеєю і приступайте. Є велика різниця - робити уроки з бажанням або відразу налаштувати себе на головний біль. до речі, ця звичка стане відмінним підходом і до інших справ.