Як відкрити кафе з нуля.

Відкриття кафе вимагає особливого підходу. Чіткий бізнес-план, правильне планування дозволяють правильно організувати роботу і отримати гідні результати.
Інструкція
1
Розрахуйте вартість головних моментів будь-якого починаються з нуля проекту: вартості оренди приміщення, сукупної заробітної плати співробітників та загальної вартості закупівель для оформлення/змісту майбутнього кафе . Після складання кошторису переходите до власне набору співробітників і закупівлі необхідних меблів, техніки (для кухні), спеціальних послуг по обробці приміщення. Завершальним кроком стане відкриття.
2
Дізнавайтеся вартість оренди відразу декількох варіантів; це допоможе вибрати найбільш підходящий як за ціною, так і по розташуванню в населеному пункті, де відкривається підприємство. Також необхідно уточнити всі деталі процесу оренди: державне чи приміщення, від забудовника або продаж.
3
Складіть приблизне меню, виходячи з передбачуваного обсягу відвідувачів в день і орієнтованості кафе на яку-небудь народну кухню. Самий стандартний список представлений 5 гарячими стравами, 10 холодними закусками і салатами, 10-15 видами напоїв і додатковими 10-15 пунктами меню. Варто пам'ятати, що це - один з трьох важливих компонентів, що залишають враження про кафе у покупця, два залишилися - це персонал і обстановка.
4
Підбирайте персонал ретельно, намагаючись провести співбесіду з кожним окремо, а не групою і не наймаючи для цього інших людей за певну плату. Причин для цього декілька: по-перше, саме ви є їх безпосереднім начальником і зможете донести ідеї та думки до них безпосередньо, а по-друге, спілкування з «верхівкою» дозволить майбутнім співробітникам з самого початку налаштуватися на роботу саме з вами, а не просто виконувати професійний обов'язок заради грошей через відсутність роботи взагалі. Це може обернутися пізніше некомпетентністю найнятих працівників, нестатутним поведінкою з відвідувачами і недбалим ставленням до роботи.
5
Заповніть всі необхідні папери. Варто найняти юриста, щоб не потонути в усіх юридичних тонкощах відкриття свого кафе . Правильно оформіть всіх співробітників і необхідні папери для контролюючих інстанцій.