Як не погладшати в свята.

Чимала кількість державних свят, а також особисті події в житті призводять до того, що все більше число людей замислюється про те, як не поправитися після щедрих застіль. У цьому питанні головним фактором залишається сила волі, але є хитрощі, які допоможуть і тим, хто ще працює над цією рисою характеру.
Інструкція
1
Вибирайте ті страви, які представляють найменшу небезпеку для вашої ваги. Крім салатів з майонезом, смаженого м'яса і хліба, на столі напевно виявляться менш калорійні страви. Саме на них вам варто звернути свою увагу, уникаючи тих, що точно змусять блискавку на ваших брюках застібатися насилу.
2
Відмовляйтеся від десертів. Небезпека свят в плані їжі полягає в обов'язковій присутності тортів і тістечок. М'яко повідкидайте пропозицію поласувати "продуктом дня", краще з'їжте який-небудь фрукт і випийте чашку чаю без цукру.
3
Накладайте їжу на тарілку один раз. Гостинність росіян змушує їх готувати немислиму кількість їжі і виставляти її у всій красі на стіл перед запрошеними. Це-то і вводить в оману гостей, які просто перестають стежити за кількістю з'їденого. Огляньте стіл, виберіть вподобані страви, що не представляють небезпеки на предмет калорійності. Покладіть всього потроху, оцініть кількість їжі на тарілці (у кожному разі, це не повинна бути гора). Насолоджуйтесь ввечері, але забудьте про те, що перед вами настільки багатий вибір їжі. Спочатку покладеного на тарілку цілком вистачить для втамування голоду.
4
Утримайтеся від вживання алкогольних напоїв. Вони змушують вас більше їсти, уповільнюють обмін речовин, а ще й призводять до похмілля. Випийте келих вина, воно найбільш корисне з усіх спиртних напоїв. Цього буде достатньо для створення настрою і підтримки вашої фігури.
5
Найчастіше вставайте з-за столу. Сидячи перед красивими і апетитними стравами, вам напевно захочеться що-небудь підкласти собі в тарілку. І не один раз. Тому покуштуйте кілька страв і виходите з-за столу. Спілкуйтеся з іншими запрошеними, допомагайте господині, танцюйте, добре проводите час в компанії друзів. Безвилазно сидіння за столом неодмінно призведе до переїдання.
Любителів пінного напою нерідко можна розпізнати по наявності животика. Як пояснюють даний феномен фахівці, справа все в супутньої закусці і відсутності фізичного навантаження.
Інструкція
1
Щоб не поправитися від вживання пива , виключіть з закусок жирні, смажені і гострі страви. Підготуйте, наприклад, невеликі порції солоного арахісу, варені морепродукти або тонкі скибочки сиру. Це і смачно і не зашкодить вашій фігурі.
2
Перед тим як зберетеся пити пиво, заздалегідь підкріпіться. Таким чином, алкоголь не буде викликати помилкове відчуття голоду. З'їдене страва має бути поживним і повноцінним.
3
Пиво пийте розмірено, розтягуючи вживання кожної порції. Так ваш організм буде встигати переробляти надходить рідина.
4
Вживайте пиво в міру. Не варто вводити даний напій в щоденний раціон харчування. У зворотному випадку ви не тільки можете поправитися у вазі, але і завдати значної шкоди своєму здоров'ю.
5
Якщо ви дуже любите пиво, не забувайте приділяти особливу увагу фізичним навантаженням. Регулярно бігайте на свіжому повітрі, виконуйте підтягування та віджимання. Досить 30 хвилин фізичних вправ в день для підтримки фігури у відмінному стані.
6
Розгляньте спеціальний комплекс вправ на верхній і нижній прес. Виконуйте його, і ваш живіт завжди буде в хорошій формі.
7
Для виконання вправи на верхній прес прийміть вихідне положення. Ляжте на спину. Ноги трохи зігніть в колінах. Руки розташуйте під головою. Лікті розправте в сторони. При виконанні вправи стежте за тим, щоб підборіддя не доторкався грудної клітки. Повільно піднімайте корпус тіла, працюючи м'язами живота. Зафіксуйте в кінцевій точці протягом 2-3 секунд. Акуратно поверніться у вихідне положення. Повторіть вправу 10-15 разів, по 3-4 підходи.
8
При виконанні вправи на нижній прес ляжте на спину. Ноги підніміть вгору, під кутом 90 градусів. Руки розташуйте вздовж тіла, долонями вниз. Акуратно піднімайте таз, не відриваючи хребет, від поверхні. Повільно опускайтеся в початкове положення. Повторіть вправу 10-12 разів, по 3-4 підходи.