Як носити погони. мода на погони на одязі.

Погони давно з атрибуту військової форми стали модним аксесуаром. Їх носять не тільки шанувальники стилю «кежуал», а й елегантні дами у вечірніх сукнях. Все що потрібно - правильно підібрати еполети, щоб вони не вибивалися із загального стилю.
Інструкція
1
Стандартним варіантом при використанні погон в повсякденному одязі є їх кріплення на піджак або френч. Іноді імпровізовані погони є елементом дизайну речі і пришиті до неї ще на фабриці. Якщо ви хочете доповнити наряд окремими еполетами, пришийте на плечі маленькі кнопки. Другу частину закріпіть на гонитві. Двох кнопок для кожного плеча буде достатньо. Ви в будь-який момент зможете зняти і надіти ці модні аксесуари.
2
Погони бувають різні за формою, розміром, текстурі. Основне завдання їх власниці - зробити їх участь в гардеробі доречним. Якщо у вашому офісі строгий дрес-код, не варто використовувати еполети в наряді. Максимум, що можна дозволити - тонкі тканинні планки з ґудзичком. Вони можуть розміщуватися на блузці або піджаку. Зверніть увагу, ці деталі повинні бути підібрані тон в тон костюму.
3
Різноманітність вечірніх варіантів погон залишає простір для вибору. Тонке шифонове плаття в підлогу можна прикрасити одним погоном з золотого ланцюжка або шпагату. Край його відпустіть до середини ліктя, прикрасивши пензликом або великий бусиною. На короткій чорній сукні відмінно виглядають червоні або сріблясті погони. Приколіть на грудях троянду, візьміть клатч в тон, і наряд готовий.
4
Дружня вечірка - місце, де можна дозволити собі прикрасити наряд будь-якими погонами. Короткий приталений піджак буде виглядати дуже стильно, якщо на одному плечі буде еполетів, нагадує погони французької наполеонівської армії. Проста біла футболка, прикрашена красивими тканинними смугами з вишивкою, одразу стає святковою. А зірки на плечах простого трикотажного сукні привернуть увагу до красивих рукам їх власниці.
Зверніть увагу
Не використовуйте в цивільному одязі погони чинної російської армії - це карається законом.
Корисна порада
Майте в гардеробі кілька видів погон, тоді ви зможете прикрасити ними абсолютно будь наряд.