Як відключати одну колонку.

Періодично бувають випадки, коли з тієї чи іншої причини вам стає необхідно відключити одну з колонок вашої звукової ситуації. Наприклад, колонка заглушає співрозмовника, що знаходиться біля неї, а музика вже дуже хороша, щоб її зовсім вимикати, або динамік, вбудований в колонку , сіл (хрипить) і псує все звучання. Що ж робити?
Інструкція
1
Існують два способи зняття звуку з однієї з колонок: апаратний і программний.Первий випадок зручний в той випадку, якщо колонки має кріплення дроти під гвинтове з'єднання. В цьому випадку вам буде достатньо взяти хрестоподібну викрутку і відкинути з потрібною вам колонки один або обидва дроти.
2
В звукових системах формату 5: 1 і 7: 1 все колонки мають окремі роз'єми (гнізда) на підсилювачі або сабвуфере. Тому буде досить витягнути штекер потрібної вам колонки з відповідного роз'єму коммутирующей апаратури. Після цього вам буде необхідно переконатися в тому, що ви розімкнули саме ту ланцюг аудіо системи. Для цього виставте достатню гучність і впевніться у відсутності звуку з необхідною колонки.
3
Другий спосіб відключити звук з однієї з колонок - програмний. Він зручний тим, що вам не буде потрібно нічого відкручувати або висмикувати. Досить буде скористатися однією із стандартних утиліт вашої операційної системи.
4
Найпростіший варіант - клацнути лівою кнопкою миші в правому нижньому кутку екрану ОС Windows по значку динаміка. У вікні, ви побачите полозок регулятора гучності, а над ним значок колонки. Клацніть по ньому лівою кнопкою миші. У меню, перейдіть на вкладку «Рівні». У вкладці, в графі «Внутрішні динаміки/навушники" клацніть по кнопці «Баланс» лівою кнопкою миші. На екрані з'явиться додаткова вкладка меню з регуляторами гучності колонок. Пересуньте необхідний полозок (лівий або правий) до упору вліво. Звук з однією з колонок пропаде.
5
Крім того, ви можете клацнути по кнопці «Пуск» і у вікні вибрати вкладку «Панель управління». Перед вами відкриється вікно з варіантами налаштувань параметрів Windows. В даному вікні вам необхідно двічі клікнути мишкою по значку із зображенням колонки і написом «Звук». Після чого вам буде потрібно повторити дії, зазначені в попередньому кроці.