Як відключити вентилятор.

Нерідко при покупці квартири або дачі на вторинному ринку разом із самою житлоплощею у ваше розпорядження «у спадщину» переходять і деякі речі від попередніх господарів. Але те, що їм здавалося необхідним або, принаймні, доречним, вам здається абсолютно непотрібним, що заважає і навіть дратівливим.
Інструкція
1
До однієї з таких дрібниць, безумовно, можна віднести старий вентилятор , який наглухо вмуровано в вентиляційний отвір або намертво прикручений до кватирці. І все б нічого ... Але варто натиснути на клавішу вимикача освітлення, як він починає огидно дзижчати, деренчати або верескливо скрипіти. Зняти його звідти, природно, не представляється можливим, тому що для цього буде потрібно ламати віконну кватирку (раму), а, можливо (якщо дуже пощастить), розбивати стіну. Проводка, за допомогою якої до вентилятор у підводиться харчування, надійно укрита одним-двома шарами шпалер і штукатурки.
2
Отже, що ж можна зробити, щоб відключити цього «монстра»? Перший і найпростіший спосіб - перекусити дроти, що підходять до вентилятор у. Для цього відключіть вимикач і дочекайтеся, поки вентилятор не припинить своє обертання. Таким чином ви виключіть ймовірність ураження електричним струмом.
3
У випадку, якщо освітленість приміщення не дозволяє виконати дану дію при вимкненому світлі, перекушувати проводи потрібно по черзі. Інакше ви ризикуєте влаштувати коротке замикання. При цьому використовуйте інструмент з ізольованою рукояткою, а також рукавички. Виконуйте дану операцію обережно, по можливості однією рукою, щоб не створити ланцюг протікання електричного струму через своє тіло.
4
Другий варіант - знайти місце підключення кабелю живлення. Для цього спочатку уважно вивчіть підключені до вентилятор у дроту: визначте, мідні вони або алюмінієві, їх перетин і забарвлення ізоляції. Найбільш вірогідним місцем, де ви зможете знайти зворотний кінець кабелю, є розподільна коробка або безпосередньо вимикач. Акуратно розкрийте кришку їх кришки і знайдіть відповідний за зовнішнім виглядом кабель. Далі по черзі від'єднайте і ізолюйте обидва дроти. Увімкніть вимикач освітлення. Якщо світло загорівся, а вентилятор не заробив, то ви досягли необхідного результату. В іншому випадку необхідно продовжити пошуки шуканого кабелю або скористатися першим методом.