Як потрібно їсти гранат.

Соковитий і трохи терпкий смак граната приносить справжню насолоду любителям фруктів. Цей плід є найбагатшим джерелом вітамінів і мінеральних речовин. Він бореться з анемією, значно покращує роботу шлунково-кишкового тракту, нормалізує гормональний баланс в організмі. Ось лише деякі корисні властивості граната .
Вам знадобиться
  • - ніж;
  • - глибока миска;
  • - холодна вода;
  • - марля;
  • - трубочка для коктейлю.
Інструкція
1
Набутий фрукт гарненько промийте під струменем теплої проточної води і дайте йому обсохнути. Після цього зріжте гострим ножем шкірку у підстав граната . Зробіть невеликі надрізи зверху, намагаючись не зачепити внутрішню частину плода, і акуратно звільніть його від шкірки. Відокремте гранатові зерна від перегородок. Викладіть вміст фрукта на тарілку і приступайте до трапези.
2
Якщо вам не хочеться вручну відокремлювати гранатові зерна один від одного, скористайтеся наступним методом. Зріжте верхню частину плоду ножем і трохи надріжте шкірку. Опустіть гранат в миску з холодною водою і залиште його там на кілька хвилин. Після чого, не дістаючи фрукт з води, розламати на частини. Зерна впадуть на дно посуду. Злийте воду, видаліть шкірку і перегородки, а що впали зерна зберіть і просушіть.
3
Найбільш спірним моментом в питанні вживання граната є питання - чи можна їсти кісточки, що знаходяться всередині зерен. Однозначної відповіді на нього не існує. Ці кісточки складаються в основному з клітковини, яка допомагає поліпшити діяльність кишечника. Тому шкоди вашому здоров'ю вони не заподіють. Проте надмірно захоплюватися таким продуктом теж не слід.
4
Якщо ви віддаєте перевагу є гранат без кісточок, можна видавити з нього сік. Для цього покладіть невелику жменю гранатових зерен в марлю, складену в декілька шарів. Щільно обхопивши вийшов мішок лівою рукою, відіжміть сік в глибоку миску за допомогою правої руки. Намагайтеся докласти достатньо сили, щоб не залишалося цілих зернят. Потім виконайте процедуру з іншими зернами. Помістіть блюдо з соком в холодильник. За кілька годин напій відстоїться, а сік стане прозорим. Кількість рідини, яку можна вичавити з одного фрукта середньої величини, становить приблизно 80-100 мл.
5
Отримати гранатовий сік можна й іншим способом. Візьміть невеликий, але обов'язково стиглий гранат. Не розрізайте його, а сильно стискайте обома руками кілька хвилин. Потім зробіть в підставі фрукта отвір і вставте в нього трубочку для коктейлю. Випийте сік, що утворився і повторіть процедуру віджимання. Так ви насолодитеся фруктовим напоєм в його природної оболонці.
Про те, що гранат корисний, смачний, соковитий, відомо всім. Гранат - це плід, насіння якого захищені шкіркою, пробратися крізь яку до заповітних зерняток, що не забруднилися і не заляпали соком, досить складно. Тим часом, очистити гранат акуратно, не забризкав і не розім'явши частина зерен, можливо.
Вам знадобиться
  • Ніж, ємність з водою, ситечко, друшляк
Інструкція
1
Обережно зріжте «корону» - верхівку граната. Відкладіть в сторону.
2
Намацайте пальцями частки граната і акуратно, неглибоко надріжте в цих місцях шкірку вздовж, зверху вниз. Всього можна зробити 4 або 6 подовжніх надрізів.
3
Опустіть гранат в заздалегідь приготовлену ємність з холодною водою і прямо у воді розламайте його на частки згідно поздовжнім надрізів. Якщо гранат вам потрібен в такому вигляді, тобто часточками, дістаньте його з ємності, дайте стекти воді і покладіть на тарілку. Якщо ж вам потрібні тільки зерна, то, не дістаючи гранат з води, починайте відокремлювати білі плівки (шкурки). У воді це робити легко. При цьому зернятка будуть осідати на дно, а шкурки спливати.
4
Ложкою або ситечком приберіть шкурки, воду, що залишилася із зернами перекиньте в друшляк і дайте стекти воді. Виберіть залишки шкурок з зерняток, тепер вони готові для вичавлювання (якщо ви задумали зробити сік), для прикраси салатів або торта, або просто для вживання в такому вигляді.
Зверніть увагу
Не поспішайте викидати шкірку граната і кісточки, що залишаються після того, як вичавлений сік. Ці складові плоду володіють не менш корисними властивостями, ніж безпосередньо зерна. Якими? Про це можна прочитати в спеціальній літературі.
Корисна порада
Якщо раптом ви не використали повністю зерна граната, вони у вас залишилися і ви не знаєте, що з ними робити, можна їх заморозити. У морозилці зерна без плівок можуть зберігатися до 1 року. Стільки ж зберігається і гранатовий сік (тільки обов'язково стерилізований). А ось свіжовичавленому соку краще відразу знайти застосування, в холодильнику його можна зберігати лише 3 доби.