Як відкрити секцію. Як відкрити спортивний клуб секцію.

Здоровий спосіб життя стає все більш популярним серед різних верств населення. Підлітки і дорослі, молоді і літні направляються в найближчий спортивний або фітнес-клуб і ... йдуть через кілька хвилин, подивившись на прейскурант цін. І наступне місце, куди вони підуть - це невеликі спортивні секції, організовувані кількома тренерами - індивідуальними підприємцями.
Інструкція
1
Визначтеся з видом спорту, який буде викладатися в секції. Для цього досліджуйте можливі запити споживачів. У невеликому місті секція великого тенісу не буде настільки популярна, як секція бойових мистецтв або волейбольна. Також необхідно прорахувати, на яку вікову і соціальну категорії буде орієнтована секція: діти, підлітки, молоді люди, тільки дівчата, дорослі та літні і т.д .; незаможні, середнього достатку або тільки забезпечені верстви населення.
2
Виберіть приміщення під секцію . Список вільних приміщень ви можете дізнатися в місцевому ЖКГ або адміністрації міста. Не полінуйтеся з'їздити на кожен з об'єктів і оглянути їх на власні очі: продавці часто опускають інформацію про те, що приміщенню потрібний ремонт та/або воно взагалі непридатне для використання, продається фактично лише земля. Якщо секція орієнтована на дітей, то поруч з приміщенням повинно бути порожній простір для особистих автомобілів батьків. Небудь розташування місця проведення тренувань має бути легкодоступним в плані того, як дістатися до нього на громадському транспорті.
3
Обладнайте приміщення залежно від обраного виду спорту. Тут потрібно фахівець; їм цілком може виступити найнятий співробітник (майбутній викладач), якщо ви потрудилися опублікувати оголошення про роботу ще до того, як вибрали приміщення.
4
Сформуйте групи клієнтів, якщо були вибрані всі вікові категорії відвідують з різних верств населення. Для одних можуть бути надані додаткові оплачувані послуги, для інших - окреме приміщення і менше обладнання. Дітям же знадобиться викладач з педагогічною освітою. Розміри груп залежатимуть від кількості співробітників і розмірів орендованого/купленого приміщення.
5
Перед відкриттям оформите документи індивідуального підприємця. Зверніться у відділення податкової інспекції у вашому місті. Правильно оформлені документи необхідні, так як доведеться регулярно робити звіти по виконаній роботі, платити податки і т.д.