Як змусити себе читати.

Раніше люди читали, щоб отримувати певні емоції. Зараз потреба до читання притупилася, бо емоційний фон все частіше підживлюється з інтернету. Але є інша, практична сторона читання, яка залишилася актуальною донині. І вона не просто змушує нас читати, вона надихає на читання.
Інструкція
1
Запишіть, чого ви хочете в житті прямо зараз. Життя стало швидкісний, і часто перемагає той, хто здатний діяти швидше інших. Запишіть вашу найближчу потреба, бажання, мета. Це повинен бути дуже практичний питання, а не щось абстрактне. Наприклад, вам необхідні гроші на покупку хорошого взуття до наступного сезону.
2
Знайдіть книги, журнали, газети, де розповідається як швидше і краще домогтися вашої мети. Такі книги є, навіть якщо вони вам ще жодного разу не попадалися. Шукайте краще. Ваше завдання - не просто читати якісь книги, але читати те, що допоможе здійснити свої потреби та бажання. На таких книгах найпростіше виробити звичку до читання, щоб потім перейти до віршів, повістей і поем, - тобто до чогось менш практичному, але необхідного для внутрішнього розвитку.
3
Читайте і відразу застосовуйте на практиці. Книги повинні вести вас до мети. Якщо одна книга "не працює", шукайте іншу. Книг багато, але хороших книг набагато менше. Станьте книжковим золотошукачем. Головне - щоб ви одразу бачили, як книги вам допомагають. Запитайте у любителів читання, як вони знаходять подібну літературу.
Зверніть увагу
Виробіть звичку до читання, для цього дійте поступово. Читайте сьогодні всього 1 сторінку. І потім кожен день збільшуйте навантаження, щоб все йшло непомітно. Ви здивуєтеся, як швидко втягнетеся в процес читання і почнете отримувати задоволення.
Корисна порада
Читайте в той час, коли ніхто і ніщо не відволікає. Якщо ввечері треба йти до когось на свято, ваші власні емоції від передчуття свята не дадуть вам спокійно почитати. Знайдіть час і місце для спокійного і продуктивного читання книг. Найбільш вдалий час для багатьох людей - ранній ранок, коли все ще сплять, а голова свіжа і ясна.
Книжкові полиці у вашій квартирі вщерть заповнені книгами, але у вас не виявляється часу і сил, щоб прочитати хоча б одну. Знайома картина, чи не так? І ви придумуєте масу відмовок, щоб не брати їх в руки якомога довше, і вони продовжують лежати у вашій шафі у вигляді музейних експонатів. А може все-таки можна привчити себе до читання?
Інструкція
1
Для початку виберіть книги того жанру, які вам подобаються. Виберіть декількох авторів, дійсно зарекомендували себе. Це можуть бути й любовні романи, і детективи. Благо в сучасних книжкових магазинах величезний вибір літератури на будь-який смак. Головне, щоб вам були до душі ті книги , які ви обрали.
2
Налаштуйте себе на читання. Дайте час на те, щоб зрозуміти книгу, вникнути в неї. Це може зажадати від вас деяких зусиль, але, якщо ви захопитеся, то читання піде швидше і доставить вам справжнє задоволення.
3
Підліткам можна порадити привчати себе до читання поступово. Почніть з журналів, потім переходите до сучасної розважальної літератури. Потім можна братися і за класику.
4
Візьміть за звичку скрізь носити з собою книжку. Сидіть в черзі до лікаря - саме час почитати, чекаєте подругу в кафе - витягуйте з сумочки книгу, збираєтеся на прогулянку з дитиною - не забудьте про брошурці. Таким же чином дійте і вдома. Покладіть книгу в тому місці, де ви зазвичай відпочиваєте. Таким чином, присівши на диванчик, ви мимоволі потягнетеся рукою до книги.
5
Але важливо не тільки прочитати книгу, але і отримати максимальну користь від прочитання. Якщо знання осядуть у вашій голові без застосування - це рівнозначно тому, що їх немає, особливо якщо вони необхідні для вашого кар'єрного росту. Тому при читанні ділової літератури підкреслюйте важливі на ваш погляд рядка. Це допоможе вам запам'ятати потрібну інформацію і, якщо знадобиться їх освіжити, то достатньо буде просто пробігтися очима по підкресленим місцям.
6
На сьогодні існує і альтернатива книгам в палітурках. Дуже зручними є електронні носії. Адже куди простіше скачати з інтернету цікавий роман, ніж шукати його з магазинах. Можна скористатися і аудіо версіями книг. Але все-таки набагато приємніше зимовим холодним ввечері взяти в руки свою улюблену пошарпану книжку, влаштуватися з нею в затишному кріслі і полинути в далекі країни.