Що не завалити сесію.

Успішність студента залежить від його знань, старанності, психологічного настрою і послідовної навчання під час семестру. Студенти, навіть чудово підготувалися до екзаменаційної сесії, схильні вірити не тільки в свої сили, а й у прикмети.
Інструкція
1
Щоб не завалити сесію , як можна рідше пропускайте лекції. Ведіть конспекти, вникати в суть предмета, беріть участь у семінарах або практичних заняттях, на яких проводяться обговорення, якщо така форма навчання присутня з даного предмету. Часто активних і цікавляться студентів викладачі запам'ятовують і навіть можуть заохотити заліком, або «п'ятіркою» автоматом.
2
Згідно з Положенням про курсові іспитах і заліках (типовий документ, який вуз може доопрацьовувати і уточнювати на свій розсуд), студенти отримують допуск до екзаменаційної сесії лише за умови здачі всіх заліків, передбачених навчальним планом, захисту курсових робіт і проектів. По суті, залік - це той же міні-іспит знань, до якого готуватися слід з не меншим запалом, ніж до звичайного іспиту. Зберіться і почніть вчити дисципліни ще до початку екзаменаційної сесії, тобто до і під час залікової тижня. Отримавши хороший старт, ви зможете з успіхом здати всю сесію цілком.
3
Розподіліть навантаження рівномірно. Розклад іспитів зазвичай затверджується ректором і доводиться до відома студентів за місяць до початку сесії. Воно має бути складено таким чином, щоб на підготовку до кожної дисципліни було відведено від 3 до 5 днів. Ось і розкидайте всі екзаменаційні квитки на ці дні порівну, а не залишайте все на останню ніч. Ще краще, якщо ви заздалегідь приступите до запам'ятовування відповідей, а дні перед іспитом залишите на повторення раніше вивченого.
4
Студенти під час сесії старанно слідують прикметами і вірять у забобони, особливо якщо не встигли прочитати весь підручник від кірки до кірки або вивчити всі екзаменаційні квитки. Ймовірно, комусь дійсно допомогли НЕ завалити сесію заклики халяви у відкриту кватирку, сон на підручнику або заліковці, п'ятирубльової монети в черевику під п'ятою і побажання «Ні пуху, ні пера». Але повноцінний, міцний сон напередодні іспиту, охайний вигляд, впевненість і тверді знання ще нікого не підводили.