Як відформатувати Андроїд. отфарматіровать андроїд телефон.

З часом робота мобільного пристрою сповільнюється, смартфон може почати працювати не зовсім коректно, часто перезавантажуватися і погано функціонувати. У тому числі це стосується і апаратів під управлінням операційної системи Android. Щоб виправити дану проблему, необхідно відформатувати пристрій і його знімну пам'ять.
Інструкція
1
Форматування скидає всі вироблені налаштування телефону і повертає його операційну систему в початковий стан, в якому був телефон випущений із заводу. Перед очищенням пам'яті необхідно зробити бекап даних, збережених на смартфоні. Для цього скористайтеся пунктом меню «Резервне копіювання даних». Якщо така опція відсутня в телефоні, встановіть будь-яку сторонню утиліту, яка зберігає дані пристрої і робить їх резервну копію. Серед найпопулярніших програм такого типу можна відзначити Root Uninstaller або Easy Backup.
2
Завантажте будь-який додаток для створення резервних копій через Маркет і зробіть його установку. Зробіть бекап важливих даних на SD-карту, використовуючи функціонал встановленої програми. Після завершення резервного копіювання вийміть флешку з пристрою.
3
Перейдіть в меню смартфона і виберіть розділ «Налаштування». Серед з'явилися опцій виберіть «Конфіденційність» - «Скидання налаштувань». Дана операція видалить акаунт Google, збережений в системі, скине налаштування додатків і деінсталює всі завантажені утиліти. Програма скидання не видаляти системні програми і пакети.
4
Підтвердіть, що хочете видалити всі дані. Дочекайтеся перезавантаження пристрою і виберіть використовуваний мову, а також введіть всі базові настройки, слідуючи інструкціям, що з'являються на екрані апарату.
5
При необхідності ви також можете відформатувати флеш-карту прямо в пристрої, однак попередньо потрібно створити резервну копію найбільш важливих даних і додатків, встановлених на пристрої. Також ви можете скопіювати необхідні дані на комп'ютер, а згодом перемістити їх назад на носій. Найбільш важливі програми ви можете скопіювати на телефон за допомогою менеджера додатків («Налаштування» - «Програми» - «Управління додатками»).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ETSsr7nE2Vs