Як оригінально привітати друга.

Вибрати подарунок і організувати оригінальне привітання для жінки набагато простіше, ніж для чоловіка. Дівчина буде рада величезному букету квітів і красивому романтичному вечері, тоді як хлопця набагато складніше здивувати. Однак чоловіча стать тільки на вигляд такий серйозний і неприступний. Насправді чоловіки теж дуже люблять сюрпризи і подарунки.
Вам знадобиться
  • - подарунки,
  • - їжа для святкового столу,
  • - телефон.
Інструкція
1
Постарайтеся заздалегідь дізнатися, про який привітанні мріє ваш друг. Не варто робити це за два тижні до свята - буде занадто очевидно, чому ви цікавитесь цим, і сюрприз не вдасться. Заведіть розмову на цю тему хоча б за пару місяців до урочистої дати, тоді є шанс, що винуватець торжества забуде цю розмову і буде здивований вашому поздравлению.
2
Не намагайтеся впоратися з приготуванням до привітання на самоті, залучіть до цього ваших друзів. Можете пожартувати над іменинником, домовтеся протягом дня не вітати його, щоб він вирішив, що всі забули про його свято. А ввечері під будь-яким приводом попросіть зайти його в кафе або квартиру, де все буде готово для свята, і привітайте його всі разом. Однак такий спосіб підходить тільки для поздоровлення дуже відхідливість людей з відмінним почуттям гумору. Далеко не кожному сподобається, що його ніхто не вітає, і до вечора ваш друг може перебувати вже в настільки поганому стані, що ніякої сюрприз не виправити становище.
3
Подаруйте другу незвичайні подарунки. День народження - в першу чергу свято дитинства. Домовтеся з друзями піднести в подарунок імениннику дитячі іграшки і все те, що нагадає йому про сам безхмарному періоді життя. Подаруйте другу вертоліт на радіоуправлінні, велику залізну дорогу, блок жуйки Loveis, приставку «Денді» і подібні речі. Такі подарунки зададуть тон святу, навіть якщо спочатку вечірка не була тематичною.
4
Зателефонуйте на радіо і привітайте друга в прямому ефірі. Заздалегідь складіть текст поздоровлення і перерахуйте всіх, хто причетний до організації цього свята, їм теж буде приємно. Приділяйте якомога більше уваги імениннику, адже це його день. Візьміть на себе організацію святкового столу - цей вчинок друг точно оцінить. Випромінюйте позитив і налаштовуйте на свою хвилю всіх гостей. Адже свято точно вдалося, якщо всі гості і винуватець торжества знаходяться у відмінному настрої.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=A4n_ZQLsGgU