Як організувати свій сервер.

Наявність власного сервера дозволяє реалізовувати масу корисних функцій. Якщо у вас немає можливості виділити для цих цілей комп'ютер, створіть безкоштовний proxy- сервера ми.
Вам знадобиться
  • - python 2.6;
  • - Google App Engine SDK.
Інструкція
1
Почніть з реєстрації власного аккаунта в системі Google. Якщо у вас вже є поштовий ящик на ресурсі mail.google.com, використовуйте його для входу в систему. В іншому випадку вам необхідно завести новий аккаунт.
2
Перейдіть по посиланню www.appengine.google.com/start. Введіть дані створеного аккаунта для авторизації в системі. Натисніть кнопку Create an Application. Заповніть запропоновану форму, ввівши номер мобільного телефону. Отримавши повідомлення з кодом введіть видану комбінацію і натисніть кнопку Next.
3
Придумайте назву вашого сервера . Введіть його в поле Domain name. Якщо вказане ім'я не зайнято, поставте прапорець навпроти посилання на текст ліцензійної угоди. Обов'язково запам'ятайте обране ім'я домена.
4
Відкрийте сайт www.python.org і скачайте файли встановлення утиліти python 2.6 (чи новішої версії). Виконайте інсталяцію програми. Перейдіть по посиланню code.google.com. Скачайте додаток Google App Engine SDK. Встановіть його.
5
Знайдіть і скачайте шаблон HTML-сторінки для прокси- сервера . Звичайно вона являє собою поле вводу url-адреси і додаткову інформацію про власника даного сервера . Самостійно зміните вміст шаблону, якщо ви володієте відповідними навичками.
6
Запустіть головне меню програми Google App Engine Launcher. Відкрийте вкладку Preferences, розташовану в меню Edit. Заповніть поле Name, ввівши в нього адресу вашого домену. Тепер відкрийте пункт Add Existing Application і виберіть завантажений шаблон сайту.
7
Натисніть кнопку Deploy після підготовки параметрів програми. Тепер сервер готовий до роботи. Пам'ятайте про те, що функціонування даного ресурсу не залежить від вашого комп'ютера. Щоб змінити вигляд стартової сторінки використовуйте програму Google App Engine Launcher.