Як організувати магазин: бізнес-інструкція. Як організувати кадрове агентство.

Якщо ви вирішили відкрити власний магазин , вам належить ретельно продумати всі нюанси, щоб згодом не шкодувати про своє рішення. Ви поступите розумно, якщо не будете поспішати і всі важливі питання по створенню торгового бізнесу постараєтеся врегулювати завчасно. Так ви зменшите ризик появи неврахованих проблем, і відкриття магазин а стане для вас радісним подією, а не головним болем.
Інструкція
1
З'ясуйте, затребуваний чи той продукт, яким ви маєте намір торгувати. Наскільки велика конкуренція в обраній вами сфері. Крупний або невеликий магазин ви хочете відкрити. Наскільки велика вартість орендованих квадратних метрів в тому районі, де ви хочете відкрити магазин (або ви вирішите будувати окрему будівлю?). Який буде асортимент планованих товарів? Обміркуйте форму організації торгівлі, чи буде це самообслуговування або продажу «через прилавок». Ваші потенційні покупці - хто вони? Наскільки платоспроможними? Відповіді на ці та багато інших питань ви повинні вирішити в першу чергу. Можливо, вам доведеться провести маркетингове дослідження - будьте готові до цього.
2
Розгляньте кілька варіантів місця розташування магазин а. Чи готові ви платити за оренду солідну суму за умови, що ваш магазин буде розташований в центрі або в іншому багатолюдному, а значить, вигідному місці? Або вас влаштує скромніший варіант? У кожному разі, на цьому етапі ви повинні прийняти рішення, де бути вашому магазин у. При огляді приміщення не забувайте звернути увагу на зовнішні і внутрішні комунікації, тобто стан систем водо-, електро- і теплопостачання, вентиляції, телефонних та інтернет-ліній і т.д. Перевірте під'їзні шляхи.
3
Проведіть фінансові розрахунки. Іншими словами, складіть бізнес-план. Враховуйте не тільки фактичні витрати, але і непередбачені витрати. Експерти рекомендують розрахункову цифру фактичних витрат множити на два. Тоді ви точно не будете здивовані тим, як швидко тане стартовий капітал ще на початковому етапі вашого підприємництва. На цьому ж етапі (складанні бізнес-плану) подумайте про постачальників товару.
4
Тепер можете прийматися за вирішення юридичних аспектів. Для цього вам необхідно відвідати податкову інспекцію. Зазвичай там приймає консультант, послуги якого безкоштовні. Він пояснить вам все «від і до»: які документи повинні представити ви, які - оформити для вас. Щоб процедура документального оформлення не затягувати, виконуйте вимоги, приписи та рекомендації податківців по можливості чітко. Тим самим ви позбавите себе від зайвих перевірок, коли почнете працювати.
5
В період проходження початкових етапів по організації і створенню своєї торгової точки ви вже повинні думати про назву магазин а. Якщо самим нічого не приходить в голову, підключіть друзів, родичів. Або зверніться за допомогою до фахівців з неймінг, їх можна знайти в рекламних агентствах і в інтернеті. Поставтеся до цього питання уважно. Вдала назва - це дуже важливо.
6
Замовте торгово-технічне обладнання та меблі і займіться оформленням магазин а. Рада експертів - не скупитися на хорошого дизайнера. Вартість його послуг окупитися з лишком, бо сучасний покупець дуже вимогливий до внутрішнього оздоблення торгового приміщення. Він хоче відчувати себе комфортно, а для цього має бути продумано все до дрібниць. З цим може впоратися тільки професіонал, оскільки в дизайні існує багато секретів і хитрощів в плані залучення покупців. Не забудьте запросити і досвідченого мерчандайзера, який займеться розкладкою товару на прилавки.
7
Займіться підбором персоналу. Намагайтеся наймати професіоналів з досвідом роботи, з хорошою репутацією. Пам'ятайте, що саме від цих людей багато в чому залежить майбутня прибуток і ефективність роботи вашого магазин а в цілому.
8
Дайте оголошення про відкриття магазин а в місцевих газетах, на радіо і телебаченні. З часом ви можете проводити більш масштабні рекламні акції і компанії з оголошенням знижок, бонусів та інших трюків, котрі приваблюють клієнтів.