Як відключити контроль чорнила. Як включити функцію визначення залишився запасу чорнила.

У деяких принтерах і багатофункціональних пристроях використовується функція контролю рівня чорнила. Коли в картриджах вони закінчуються, пристрій блокується. Щоб цього не відбувалося, дану функцію можна відключити.
Інструкція
1
Будьте обережні: відмовившись від автоматичного контролю рівня чорнила, вам доведеться самостійно стежити за станом свого пристрою. У певних випадках відключення даної опції підвищує ризик того, що згорить друкуюча головка, якщо ви вчасно не виправите ситуацію.
2
Як правило, принцип дій при відключенні зводиться до наступного: ознайомтеся з з'являються повідомленнями про те, що в пристрої закінчується чорнило. На корпусі принтера натисніть і утримуйте 10 секунд кнопку подачі паперів із зображенням трикутника і миготливим індикатором. Система контролю рівня чорнила буде відключена для конкретної чорнильниці (тієї, про яку ви отримали сповіщення).
3
Для деяких картриджів передбачений інший спосіб: Відкрийте «Панель управління» через меню «Пуск», у категорії «Принтери та інше обладнання» виберіть значок «Принтери і факси». Клацніть правою кнопкою миші по назві свого принтера і виберіть у контекстному меню пункт «Властивості». На вкладці «Порти» зніміть маркер з поля «Дозволити двосторонній обмін даними». Натисніть на кнопку «Застосувати» і закрийте вікно.
4
Також для певних моделей принтерів існують спеціальні утиліти, що дозволяють скинути лічильник чорнила (наприклад, IPTool). Встановіть та запустіть утиліту, включіть принтер, виберіть свою модель. По черзі натисніть на кнопку Reset (скидання) для чорної і кольорової чорнильниці, в групі Ink Level (рівень чорнила) встановіть значення «100».
5
Щоб чорнило в принтері витрачалися менше, налаштуйте економний режим. Для цього відкрийте вікно властивостей свого принтера так, як це описано в третьому кроці, і перейдіть на вкладку «Загальні». Натисніть на кнопку «Налаштування друку» і в додатково вікні, відкрийте вкладку «Папір/Якість». У групі «Якість друку» виберіть за допомогою списку потрібне значення або відзначте маркером поле EconomMode, щоб включити економний режим. Застосуйте нові налаштування.
Багато користувачів задаються питанням, як зробити відключення контролю рівня чорнила в принтерах і багатофункціональних пристроях, тому повідомлення про відсутність тонера іноді не відповідають дійсності і просто заважають роботі.
Вам знадобиться
  • - принтер або багатофункціональний пристрій.
Інструкція
1
Вимкніть стеження за рівнем чорнила. Це можна зробити за допомогою обнулення чіпів, вбудованих в картриджі. Якраз вони і призначені для того, щоб визначати рівень чорнила і перешкоджати повторної заправці картриджа. Але обнулити чіп досить складно.
2
Дочекайтеся того моменту, коли в одному вичерпання чорнила і на дисплеї принтера/багатофункціонального пристрою з'явиться попереджувальне повідомлення, яке запропонує при цьому продовжити або зупинити друк. У цьому вікні натисніть «ОК», або клацніть по кнопці Стоп/скидання (кнопка виглядає як червоний/оранжевий трикутник в гуртку). Відбудеться відновлення друку. Після того, як в одному з картриджів повністю закінчиться чорнило, на екрані принтера повторно з'явиться повідомлення з пропозицією замінити картридж. Якщо у вас багатофункціональний пристрій/принтер з вбудованим картриджем, натисніть на кнопку «Стоп/скидання» і утримуйте її протягом десяти секунд. Таким чином, ви вимкніть стеження за рівнем чорнила у картриджі.
3
Виконайте відключення контролю над рівнем чорнила принтера з роздільними чорнильницями, для цього дайте відповідь на питання, які будуть з'являтися на екрані комп'ютера. Після виникнення запиту на екрані, натисніть кнопку «Стоп/скидання» у випадку, якщо у вас багатофункціональний пристрій, або «Відновлення/відміна», якщо у вас принтер, і утримуйте її протягом десяти секунд. Відключення контролю над кількістю чорнила зробіть для кожного картриджа окремо. Це не заблокує друк і не вплине на якість друку.
4
Вимкніть функцію «Контроль рівня чорнила» на комп'ютері, до якого він підключений. Для цього перейдіть в «Панель управління», виберіть опцію «Принтери». Далі викличте контекстне меню на значку принтера, виберіть команду «Властивості». Потім перейдіть у вкладку «Обслуговування», виберіть опцію «Відомості про стан принтера», натисніть на кнопку «Параметри». Зніміть прапорець «Виводити попередження автоматично».