Як вивчити англійську мову самостійно.

Для освоєння мови достатньо розвинути 4 навику - читання, письмо, аудіювання (розуміння на слух), усне мовлення. Перші 3 навику можна розвивати абсолютно самостійно, ні з ким не вступаючи в спілкування. Для тренування усного мовлення або здатності спілкуватися будуть потрібні співрозмовники, в ідеалі - носії мови . Залежно від цілей вивчення іноземної мови деколи достатньо розвинути лише деякі із зазначених навичок.
Інструкція
1
Практикуйтеся в читанні. Читання - найпростіший навик, яким можна оволодіти достатньо швидко. Почніть з будь-якого підручника з граматики обраного мови . Читайте правила, прості вправи, поступово переходите до читання книг. Читайте хотя-б по 15 хвилин в день, протягом року. Результат вас удівіт.Полезно читати і форуми, де люди спілкуються цією мовою. Знайдіть форум по цікавій вам темі, зареєструйтесь там і щодня читайте нові повідомлення. Спочатку буде важко, потім багато фраз стануть знайомими. Так ви будете освоювати не тільки літературну мову, а й мова повсякденного общенія.Поінтересуйтесь в бібліотеці, чи є газети і журнали на даній мові. Станьте постійним читачем цієї періодики.
2
Практикуйтеся в листі. Почніть з ведення словничка. Виписуйте в нього все незнайомі слова, що зустрічаються в підручнику з граматики. Щодня тренуйтеся у виконанні письмових вправ з підручника. Або просто переписуйте книги. Коли досягнете певного рівня, приймайте участь у форумі, де спілкуються носії цього мови , щоб впевнено набирати текст на клавіатурі комп'ютера. Освойте сліпий метод друку 10-ю пальцями, - наприклад, по безкоштовній програмі Stamina (для англійської клавіатури).
3
Практикуйтеся в аудіюванні. Щоб розуміти на слух, вам знадобиться хороший аудіо-курс. Там повинні бути слова і фрази на іноземній мові, з перекладом на російську. Повторюйте вголос все, що чуєте. Також знайдіть в інтернеті безкоштовну програму для перегляду зарубіжних теле-передач, новин. Щодня слухайте дикторів, носіїв мови . Спочатку буде все незрозуміло, але не впадайте у відчай. Уявіть, що ви приїхали в іншу країну і там живете. Треба слухати, слухати, поступово почнете розуміти, - заняття з аудіо-курсу дадуть свої плоди.
4
Практикуйтеся в розмовній мові. Необхідно знайти носія мови , з яким можна спілкуватися. Робити це слід протягом довгого часу, починаючи з простих слів і фраз.
Зверніть увагу
Не старайтесь одразу навантажити себе надміру. На ентузіазмі далеко не виїхати. Потрібно виробити звичку до занять. Для цього починайте поступово, навантаження збільшуйте у міру розвитку сил і навичок.
Корисна порада
Краще займатися по 15 хвилин кожен день, ніж по 2 години, але раз на тиждень.