Як почати жити по-новому.

Деякі люди хочуть змінити своє життя, але постійно відкладають цей момент. Вони планують розпочати з 1 січня, з приходом весни, після чергового дня народження, але все залишається як і раніше. Сама по собі життя не зміниться, необхідно докласти зусиль.
Інструкція
1
Намітьте те, до чого збираєтеся прагнути. Опишіть на листку паперу вашу нове життя, детально і в фарбах. При написанні уникайте вживання частки «не», щоб усі носило тільки позитивний характер. Вкажіть плюси такого життя, які вигоди для себе ви отримаєте, щоб у вас був видимий стимул, до чого потрібно прагнути.
2
Складіть план по досягненню. Подумайте, що саме вам потрібно змінити в собі, оточенні або роботі, щоб у вас вийшло почати нове життя. Детально розпишіть кожен етап, що необхідно зробити і приблизні терміни виконання. Якщо хочете більше заробляти, спочатку підвищіть свої знання, скористайтеся ними, щоб отримати підвищення або знайдіть нову роботу.
3
Роздрукуйте план до дії, щоб повісити його на чільне місце і не забути про свої прагнення. Чітко дотримуйтесь своїм розпорядженням і послідовно здійснюйте пункт за пунктом. Після того, як виконаєте один з етапів, викресліть його зі списку і приступайте до наступного.
4
Винагороджуйте себе навіть за маленькі просування на шляху до мети. Записуйте все, чого встигли досягти, і як це вплинуло на ваше життя. Якщо почали бігати вранці, відзначайте зміни у фігурі, самопочуття, поліпшення здоров'я. Перечитуйте ці записи в моменти, коли хочеться все кинути, і завдяки цьому у вас з'являться нові сили.
5
Прищепити собі нові звички. Змушуйте себе протягом місяця займатися тим, що ви хочете ввести в звичку. Приблизно через місяць вам не потрібно буде себе примушувати, так як почнете виконувати це на автоматі. В особливо складних випадках потрібно більше часу, але не впадайте у відчай і продовжуйте спроби.
6
Вірте в себе і свою мрію про краще життя. Не впадайте у відчай, якщо на шляху до успіху у вас будуть труднощі і перешкоди. Долайте всі бар'єри, боріться з сумнівами і продовжуйте покращувати життя. Найчастіше уявляйте у фарбах те, чого хочете добитися, щоб ще більше мотивувати себе на успіх.