Як відмовитися від ліків.

Медики все частіше б'ють на сполох: з року в рік лікарські кошти все сильніше, а захворюваність не знижується. Зростає число страждаючих хронічними захворюваннями серцево-судинної, дихальної та інших систем організму. При детальному розгляді з'ясовується, що в багатьох випадках пацієнти цілком можуть відмовитися від ліків.
Інструкція
1
Виявляється, дуже багато захворювань виникає через проблеми з хребтом. В хребетному стовпі розташовується спинний мозок, з якого виходять нервові стовбури, що забезпечують нормальне функціонування органів. Якщо вас почали турбувати болі в серці, то звертайтеся не тільки до кардіолога, але і до вертеброневролога.
2
Досить часто люди при появі больових відчуттів в області серця, які віддають в лопатку і супроводжуються онімінням пальців рук і страхом смерті, насамперед починають пити нітрогліцерин. Перш ніж почати приймати серцеві препарати, спочатку переконайтеся, що у вас немає остеохондрозу грудного відділу хребта. У більшості випадків при таких симптомах на ЕКГ не виявляються змін ритму, остеохондроз поширений серед населення в рази більше, ніж серцева патологія.
3
В таких ситуаціях не поспішайте пити таблетки, а почніть лікування патології хребетного стовпа. У більшості випадків допомагають масаж, рефлексо- і фізіотерапія. Після нормалізації кровообігу і усунення симптомів защемлення корінців периферичних нервів болю в серці зникають.
4
Ще одне поширене захворювання, яке прийнято відразу лікувати ліками, це артеріальна гіпертензія. Причому не завжди досліджується причина підйому тиску. Досить часто такими причинами є зайва маса тіла, надмірне вживання солі і рідин, неврози, остеохондроз шийного та грудного відділу хребта. Тому спочатку розберіться з факторами, які викликали дану патологію.
5
Після детального вивчення причин виникнення захворювання почніть їх усувати. Дотримуйтеся дієти, займайтеся помірними фізичними навантаженнями, використовуйте медитацію для придбання емоційного і душевної рівноваги, а також займіться заходами по ліквідації остеохондрозу хребта. Такий підхід допоможе відмовитися від зайвих медикаментів, вбереже вашу печінку від надмірного навантаження і дозволить уникнути лікарської залежності.