Як потрібно підтягуватися.

Якщо ви хочете розвинути красиві, сильні м'язи спини і рук, підтягування повинні стати основним видом вправ. І для цього зовсім не варто витрачати великі гроші на відвідування тренажерного залу, звичайний турнік допоможе вам придбати спортивну форму і привабливу фігуру.
Інструкція
1
Техніка підтягувань вельми проста і доступна кожному з вас. Чим ширше хват руками за турнік, тим більше навантаження припадає на найширші м'язи спини. Чим вже хват руками, тим більше навантаження на біцепси. Якщо підтягуватися і стосуватися при цьому поперечини потилицею, найширші м'язи спини будуть розтягуватися в ширину. Якщо торкатися підборіддям - м'язи спини розтягуються ще й у товщину. При вузькому хваті і поверненими долонями на себе, додаткове навантаження буде отримувати нижня частина найширших м'язів в районі талії.
2
Перед підтягуваннями не рекомендується робити інших вправ, інакше найширші м'язи спини, біцепси і передпліччя будуть стомлені і ви не отримаєте необхідно результату. Підтягування - досить складні вправи, для яких потрібно багато сили, тому робити їх слід, поки ви ще не стомилися. Для інтересу можете порівняти результати підтягувань до і після тренування.
3
Використовуйте Безпальцеве хват при виконанні підтягування, тобто всі пальці (і великий в тому числі) повинні розташовуватися поверх поперечини. Такий вид хвата допоможе використовувати кисті як гаки, передаючи всю напругу в найширші м'язи спини і знижуючи роль біцепсів. Щоб освоїти цей хват потрібно якийсь час, але після того як ви звикнете до такої техніки, відчуєте відмінний ефект від підтягування на найширших м'язах спини.
4
Підтягуйтеся спокійно, без сторонніх ривків, у зручному для вас темпі. Не кидайте тіло вниз при опусканні і не протидійте його опускання в нижню точку. Підконтрольне опустіть тулуб під своєю вагою, коли тіло знаходиться в найнижчій точці, руки повинні бути максимально распрямлени і розслаблені. Не варто забувати про дихання, яке відіграє важливу роль: на видих підтягуйтеся, на вдих опускайтеся.